• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Szydłowo Osiedle Zacisze

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zacisze, Szydłowo i Osiedle

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15867436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27346734 15867436 Oferowana nieruchomość to świeżo wybudowany obiekt z 2023 roku, o łącznej powierzchni całkowitej 5 400 mkw., z czego 5 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa netto. Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych, co zapewnia łatwy dostęp i elastycz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 350 PLN (70 zł/m2)

11
-
105 m2
2023
15840963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787395 15840963 Postaw na przestrzeń, która pracuje na sukces Twojej firmy. Nowoczesne biuro na 1. piętrze, w kameralnym budynku o wysokim standardzie, z całodobowym dostępem, ochroną i eleganckimi częściami wspólnymi. Idealne dla firm ceniących jakość, spokój i pro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 129 PLN (80 zł/m2)

11
-
102 m2
2012
15805653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26313482 15805653 Do wynajęcia 3-pokojowy lokal na 2 piętrze budynku biurowo-mieszkalnego.Lokal posiada własną umeblowaną kuchnię, łazienkę, funkcjonalny hol.3 pokoje biurowe o powierzchniach; 25 mkw, 25 mkw i 15mkw.W każdym klimatyzacja, rozprowadzone okablowanie st...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

4 500 PLN (41 zł/m2)

3
-
110 m2
2012
15889994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27866775 15889994 Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (375 zł/m2)

1
-
22 m2
1996
15869075 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27399409 15869075 Głogów, lokal, 70 m2, do wynajęcia, 2 500,00 netto zł. Do wynajęcia lokal handlowy położony na parterze na Starym Mieście . Duża przestrzeń, którą można wg potrzeb zaaranżować. Na niższym poziomie znajduje się toaleta i pomieszczenie socjalne. ...

Głogów ( ) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

2 500 PLN (36 zł/m2)

1
1
70 m2
-
15411152 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17928989 15411152 Głogów, lokal, 33,6 m2, wynajem, 1820 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z własną łazienką w pomieszczeniu , o pow. 33,9 m2, usytuowany na III piętrze w Hotelu Qubus, w części budynku z niezależnym wejściem i windą, przeznaczonej tyl...

Głogów (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 820 PLN (55 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15889867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27862743 15889867 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.87,27 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 672 PLN (65 zł/m2)

1
-
87 m2
1998
15889873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862712 15889873 LOKALE handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48.W obiekcie od wielu lat działa Biedronka i Rossmann. Zostały jeszcze wolne lokale z dużymi witrynami na parterze o powierz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
600 m2
2022
15873998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27517891 15873998 PRESTIŻOWY LOKAL 108 m² ul. Sokołowska Centrum Siedlec Duża WitrynaSzukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowo-handlowy w jednej z najlepszych lokalizacji w Siedlcach na samym początku...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

4 700 PLN (47 zł/m2)

11
2
100 m2
2009
15889089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27844659 15889089 Lokal handlowo-usługowy 47 m² Pasaż handlowy Warszawa, ul. Bora-Komorowskiego 21Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 47,03m² (2,70 m wysokości). Powierzchnia całkowita lokalu to 72 m². Zlokalizowany w wewnętrzny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (81 zł/m2)

1
-
47 m2
2007
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestr...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15859588 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, usługi, centrum, niska cena 27170747 15859588 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Do wynajęcia lokale w Centrum Białegostoku, kamienica usługowa.POWIERZCHNIE DO WYNAJĘCIA:-11...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

5 100 PLN (30 zł/m2)

2
-
170 m2
-