• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wałcz Warzywna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wałcz i Warzywna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15889921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864570 15889921 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.151,53 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 819 PLN (78 zł/m2)

3
-
151 m2
2009
15889918 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864566 15889918 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.100,75 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 858 PLN (79 zł/m2)

4
-
100 m2
2009
15889924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864564 15889924 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 148,43 m2 na warszawskim Mokotowie ,na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Chełmskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 093 PLN (68 zł/m2)

3
-
148 m2
-
15639607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23046206 15639607 Polkowice, biuro 70,6 m2, wynajem, 34 zł nettom2. Do wynajęcia powierzchnia biurowa, usytuowana na I piętrze w budynku biurowo-usługowym na ul. Krzywej. Buro składa się z dwóch pomieszczeń, jednej dużej typu open spice, oraz dodatkowego mogącego s...

Polkowice (.) (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

2 414 PLN (34 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15411158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17928990 15411158 Głogów, centrum, lokal, 13,70 m2, wynajem, 900 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z własną łazienką w pomieszczeniu , o pow 13,70 m2, usytuowany na III piętrze w Hotelu Qubus, w części budynku z niezależnym wejściem i windą, przeznac...

Głogów (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

900 PLN (69 zł/m2)

1
1
13 m2
-
15411159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17928987 15411159 Głogów, centrum, lokal, 27 m2, wynajem, 1600 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 27 m2 z pomieszczeniem socjalnym, usytuowany na II piętrze budynku, w części z niezależnym wejściem i windą, przeznaczonej tylko na usługi,...

Głogów (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 600 PLN (59 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15889877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862749 15889877 Wynajmę lokal na warsztat samochodowy lub magazyn o powierzchni użytkowej 120 m.kw z dwoma bramami wjazdowymi i dwoma pomieszczeniami. Lokal połączony jest ścianą z domem mieszkalnym. Brak kanału. Teren do dyspozycji przed lokalem. Brama wjazdowa aut...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 000 PLN (17 zł/m2)

11
-
120 m2
-
15883802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675847 15883802 MIEJSCA PARKINGOWE, boczna ul. Ślężnej. Do wynajęcia dwa miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w budynku ul. Brossa 1a-c. Przy samej windzie klatki schodowej B nr 49 i 50. Cena za każde miejsce 300 zł za miesiąc. Bez prowizji. BN Open House, tel:...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

300 PLN (15 zł/m2)

11
-
20 m2
2020
15889478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851718 15889478 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowsk...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 281 PLN (122 zł/m2)

1
-
27 m2
1995
15889475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851711 15889475 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na parterze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowski...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 187 PLN (122 zł/m2)

1
-
18 m2
1995
15826886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26647713 15826886 * zdjęcia należą do właściciela oferty HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA PO GRUNTOWNYM REMONCIE Polecamy do wynajęcia halę z dwoma suwnicami po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie przemysłowym . Atrakcyjna lokalizacja z...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

59 980 PLN (28 zł/m2)

11
-
2142 m2
1975
15650400 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23315867 15650400 * zdjęcia należą do właściciela oferty HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA PO GRUNTOWNYM REMONCIE Polecamy do wynajęcia halę z dwoma suwnicami po gruntownym remoncie leżącą w Olkuszu na terenie przemysłowym . Atrakcyjna lokalizacja z...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

82 800 PLN (28 zł/m2)

11
-
2957 m2
1975