• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wałcz Warzywna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wałcz i Warzywna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999
15882938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673355 15882938 Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2 położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.Budynek świetn...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

15 000 PLN (13 zł/m2)

12
-
1170 m2
1980
15894224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933527 15894224 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Bardzo jasne, dwustronne, duże okna. Piękny widok, z jednej strony na zielone podwórko, z drugiej na zabytkowe budynki. Przestronny salon z wyjściem na loggię, sypialnia z szafą, kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
56 m2
1952
15896173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27971184 15896173 MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA - POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE I WIATA Do wynajęcia kompleks powierzchni magazynowych z możliwością najmu całości lub wybranej hali. Dostępne powierzchnie: magazyn nr 1 - 1 880 m² magazyn nr 2 wraz z pomieszczeniami so...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

109 900 PLN (30 zł/m2)

11
-
3663 m2
-
15896157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971175 15896157 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------Bez prowi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (368 zł/m2)

1
-
19 m2
2020
15896154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971174 15896154 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (557 zł/m2)

1
-
14 m2
2020
15896158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971168 15896158 Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 600 PLN (538 zł/m2)

1
-
29 m2
2020
15881012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620662 15881012 Nowoczesny biurowiec znajduje się na granicy dzielnic Włochy i Ochota.Powierzchnia gotowa do wejścia.Czynsz najmu to 11 Eurom2 - w tym koszty eksploatacji.Szybki dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy i tras wylotowych zapewnia sprawną komunikacjęO...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 974 PLN (29 zł/m2)

11
-
486 m2
1997
15711176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 24394133 15711176 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia powierzchnia magazynowo-produkcyjna wraz z biurem, zlokalizowana w Krakowie przy ul. Półłanki (CB Business Park).Powierzchnie dostępne:• Powierzchnia biurowa: 217,20 m²• Powierzchnia hali magazynowej...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

53 220 PLN (33 zł/m2)

11
-
1629 m2
-
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016