• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wałcz Warzywna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wałcz i Warzywna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15862277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27223591 15862277 Do wynajęcia gabinet położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy budynku to lekarze, logopedzi oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci oraz internet...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 000 PLN (83 zł/m2)

11
-
12 m2
-
14685458 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 162046 14685458 Wynajem, lokal, magazyn, Ostrów Wielkopolski. Do wynajęcia pomieszczenia piwniczne o wymiarach 16m x 5,6 m oraz 16m x 4m. Łączna powierzchnia użytkowa to 154 m2. Wysokość pomieszczeń 2,3 m. W lokalu podłączony prąd i siła. Idealne na magazyn. Cen...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 900 PLN (12 zł/m2)

2
1
154 m2
-
14019174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 32605 14019174 Ostrów Wielkopolski, lokal biurowy, handlowy, usługowy, wynajem, ścisłe centrum Do wynajęcia lokal na działalność biurową, handlową bądź usługową. Przedmiotowy lokal składa się obecnie z dwóch pomieszczeń oraz pomieszczenia socjalnego o powierzc...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 000 PLN (25 zł/m2)

1
1
40 m2
-
15897043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27992928 15897043 Nowoczesny, Energooszczędny Lokal 143,8 m² - ul. Czerwona, Tarnów Standard Premium i Niskie Koszty Utrzymania Szukasz miejsca dla swojej firmy, które łączy prestiżowy wygląd z realnymi oszczędnościami? Mam ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

3 900 PLN (27 zł/m2)

11
-
143 m2
2000
15844036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26820078 15844036 Do wynajęcia restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, prosperujący biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Do wynajęcia dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Raszkowa...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

7 000 PLN (9 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15861672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27210504 15861672 Do wynajęcia lokal handlowy z wejściem z ulicy, położony u zbiegu ul. Malborskiej i Szkolnej.Lokal składa sie z 4 pomieszczeń, oraz zaplecza z łazienką i toaletąLokal idealny na siedzibę firmy lub sklep.Media opomiarowane. ogrzewanie centralne gazowe...

Kraków (Wola duchacka) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (45 zł/m2)

4
-
110 m2
2008
15699332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24165208 15699332 Piła - Jadwiżyn Przedmiotem oferty jest ATRAKCYJNY lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 60m2 Sala sprzedaży o pow. 26m2, dodatkowo zaplecze wraz pomieszczeniem sanitarnym Możliwość dowolnej aranżacji układu pomieszczeń WYSOKA JAKOŚĆ LOKALU. Na po...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 950 PLN (33 zł/m2)

11
-
60 m2
-
13036144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1343347 13036144 Polecamy do wynajęcia lokale biurowo-usługowe położone w ścisłym centrum Białegostoku. Powierzchnia lokali: od 30 do 300m2. Piętro: I-II. Wykończenie: na podłogach gres szkliwiony, ściany malowane, klimatyzacja w pomieszczeniach. Łazienki dostępne na...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

4 200 PLN (70 zł/m2)

11
-
60 m2
2006
15893431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27911395 15893431 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602INFORMACJE PODSTAWOWE:Serdecznie polecam do wynajęcia wolną przestrzeń biurowo-usługową o łącznej powierzchni użytkowej 114,74 m2. Lokal w budynku klasy B+ z końca 2006 roku. Duże przeszklenia sprawiają...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 000 PLN (53 zł/m2)

5
-
114 m2
2006
15875180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27525728 15875180 Lokal biurowy 33 m2 Centrum ul. Górnych Wałów monitoring elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 33 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy w centrum Gliwi...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 549 PLN (47 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15887548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785342 15887548 Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Bielańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 674 PLN (360 zł/m2)

11
-
124 m2
1991
15893427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Studio filmowe i dźwiękowe gotowe do uruchomienia 27911372 15893427 Do wynajęcia lokal użytkowy 106 m2, piętro 110, w budynku z 2006 r., Praga-Południe, Grochów.Lokal gotowy do wprowadzenia się, wcześniej działało tu profesjonalne studio nagraniowe - jest dostosowane pod studio produkcyjne, dla twórców internetowych,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 950 PLN (84 zł/m2)

11
-
106 m2
2006