• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Drzemlika

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Drzemlika

Znaleźliśmy 4,882 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Warszawa

15412068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17948485 15412068 Do wynajęcia powierzchnia użytkowa 176m2 na parterze, w tym częściowo antresola, z przeznaczeniem pod dowolną działalność: handlowo-usługową, biurową, medyczną, sportowo-rekreacyjną itp.Faktury WAT; cena 14000brutto plus media według zużycia.KONT...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
176 m2
-
15894065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922872 15894065 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.29,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowiz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 168 PLN (75 zł/m2)

1
-
29 m2
2000
15894211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933391 15894211 Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow.60,80 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 PLN (38 zł/m2)

3
-
60 m2
1980
15894190 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933377 15894190 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow. 19,47 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez pro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 PLN (57 zł/m2)

1
-
19 m2
1920
15894200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933374 15894200 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow.31 m2 na niskim parterze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 PLN (50 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15860983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w nowoczesnym apartamentowcu na Wilanowie 27193871 15860983 Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 73,2 m², położony na parterze nowoczesnego apartamentowca na Osiedlu Residence Wilanów. To miejsce z dużym potencjałem dla biznesu, który chce być dobrze widoczny i być blisko codziennego ruchu mie...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (99 zł/m2)

11
-
73 m2
-
15893905 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922298 15893905 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 600 PLN (533 zł/m2)

1
-
33 m2
2016
15894082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27922882 15894082 dostęp do wody w lokalu-----------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.21,11 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 224 PLN (58 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15894071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27922878 15894071 dostęp do wody w lokalu-----------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.122,82 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 123 PLN (58 zł/m2)

3
-
122 m2
2013
15894068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922877 15894068 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Madalińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 332 PLN (74 zł/m2)

1
-
18 m2
2000
15894081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922866 15894081 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 250 m2 na 7 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 362 PLN (93 zł/m2)

1
-
250 m2
2008
15893866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921560 15893866 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,81 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 071 PLN (47 zł/m2)

1
-
23 m2
1990