• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15889477 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851713 15889477 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 65 m2 na 1 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczows...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 898 PLN (122 zł/m2)

3
-
65 m2
1995
15889496 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851745 15889496 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.37,80 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczo...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 045 PLN (109 zł/m2)

1
-
37 m2
1995
15889494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27851740 15889494 Wiosenna promocja 15 % rabatu na dwa pierwsze miesiące wynajmu lokalu------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.27 m2 na 3 piętrze kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie, w okolicach ul. Nałęczowsk...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 889 PLN (107 zł/m2)

1
-
27 m2
1995
15752730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO KALEŃSKA W POBLIZU RONDA WIATRACZNA 25220273 15752730 BIURO KALEŃSKA W POBLIZU RONDA WIATRACZNA Klimatyczne biuro w budynku starej fabryki na Pradze Południe obok węzła Rondo Wiatraczna Powierzchnia 57,8 m2, trzy pokoje. Parter w budynku jednopiętrowym. Teren monitorowany , łatwy dojazd, brak strefy pł...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kaleńska

3 150 PLN (55 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15162318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wolska Lokal biurowy biurowiec 11352945 15162318 BIURO WOLSKA Agencja Kowalewscy  oferuje powierzchnię biurowa- 45,47 m2. Wola ul. Wolska pomiędzy ulicami Sokołowską i Prymasa Tysiąclecia. Budynek biurowy. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym z windą. Dwa pokoje. Pomieszczeni...

Warszawa (Wola), ul. Wolska

2 620 PLN (57 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15872926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27506720 15872926 Wynajmę bardzo ładne biuro 2 piętro super lokalizacja metro sklepy,bardzo dużo linii autobusowych .Lokal 450m2 może być wynajęty w całości lub w konfiguracji dwóch lokali 150m2 oraz 300m2.lokal z dobrym dojazdem blisko autostrada A2,salony samochodow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
450 m2
2000
15811984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26453237 15811984 wynajmę bardzo ładną powierzchnię usługowo magazynową 280m2 z witryną 270 m2 magazyn 6 m wysoki z dużymi drzwiami wjazdowymi z witryną,na podłodze w części usługowej płytki bardzo widny,super dojazd z kazdej strony Warszawy metrem,autostradą,autobuse...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (75 zł/m2)

3
-
530 m2
2000
15331363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16018030 15331363 wynajmę bardzo ładną powierzchnie 600m2 po produkcji leków 4m wysoką podłoga bezpyłowa, płytki na ścianach super lokalizacja woda,prąd ogrzewanie okolice ulicy Modlinskiej,ochrona parter dobry dojazd samochodowPowyższa informacja nie stanowi oferty w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15258820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14048989 15258820 wynajmę halę magazynową 650m2,2500m2 kazda dzialalnośc w super lokalizacji 13m wysoka skalki,plany filmowe,tor kartingowy itp.koszt przygotowania powierzchni do uzgodnienia z wlascicielemMoże być wypożyczalnia sprzętu budowlanego lub sklad budowlany ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (22 zł/m2)

11
-
650 m2
2000
14235093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 15910 14235093 WYNAJMĘ biuro 450M2,M2 4M WYSOKOŚĆI BIURA RÓZNEJ WIELKOŚĆIBARDZO DOBRA LOKALIZACJICENA MAGAZYNU 25ZLM2+2ZL MEDIAdobry dojazd tira duże drzwi parter 150m2Z BIURA MOZLIWOŚĆ ZROBIENIA HOSTELU 450M2 10 DUZYCH POKOJIPowyższa informacja nie stanowi oferty ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 250 PLN (25 zł/m2)

1
-
450 m2
2000
12037123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15895 12037123 Wynajmę 130m2 po przedszkolu drugie piętro winda dwie duże sale, gabinet,szatnia,łazienki,kuchnia bardzo dobra lokalizacja cena 32złm2 bardzo dobra okolica dużo domów wokoło nowych najemców z małymi dziecmi OKAZJABIURO85M2 1PIĘTRO JEDNA POWIERZCHNIA ...