• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15135871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10661250 15135871 wynajmę dwa magazyny po 240m2 6m wysoki w dobrej lokalizacji cena 34zł+12 zł koszty eksploatacyjne z ogrzewaniem,dostęp do magazynu korytarzem wewnętrznym sa po obu stronach korytarza drzwi szerokości 2.20m wysokość 2.5mparking,ochrona teren dostępny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 050 PLN (33 zł/m2)

11
-
850 m2
2000
14262146 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15908 14262146 wynajmę magazyn 410m2 3 piętro winda rampa wys.4m okazyjna cena 22złm2 wejscie bezpośrednio z windy o udzwigu 1000kg biura od 20m cena 35 złPowyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i innych przepisów prawa, a jedynie zapr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 020 PLN (22 zł/m2)

1
-
410 m2
1980
10294963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15862 10294963 Magazyn 140m2 parter +biuro 170m2 pierwsze piętro b.ładne od zaraz teren ogrodzony zadbany klimatyzacja okazyjna cena BARDZO DOBRA LOKALIZACJA OBIEKT KL A,INNA PROPOZYCJA NAJEM MAGAZYNU OD 800M2 DO 2500M2 KL.A ODDANIE KWIECIEŃPlanowane przekazanie bu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (18 zł/m2)

3
-
330 m2
2000
15834718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mokotów Plaza | 327 m² | Elastyczny Najem 26745302 15834718 BEZPOŚREDNIO OD REPREZENTANTA WYNAJMUJĄCEGO Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 327,21 m² netto (378,13 m² brutto), usytuowaną na 1. piętrze prestiżowego biurowca Mokotów Plaza przy ul. Postępu 6.To oferta idealna dla fir...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 120 PLN (48 zł/m2)

11
-
378 m2
-
15834716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro z pięknym widokiem w układzie gabinetowym 26745301 15834716 870 m2 Biuro Śródmieście Metro Dw. Gdański Standard PremiumOferujemy do wynajęcia prestiżową powierzchnię biurową w nowoczesnym 25-piętrowym biurowcu w sąsiedztwie Parku Traugutta. Lokal łączy innowacyjną architekturę z funkcjonalnością, zapewniaj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

87 557 PLN (101 zł/m2)

11
-
870 m2
-
15834711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro gotowe od zaraz | Prestiż + taras 26745298 15834711 ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Powierzchnia: 517 m² netto 558,36 m² bruttoCzynsz bazowy - 23,5 EURm² miesięcznieKoszty eksploatacyjne - 32 PLNm² miesięcznieŁącznie ok.:558,36 m² × (99,88 PLNm² (Kurs: 1 EUR = 4,25 PLN) + 32 PLNm²)= 73 636,52 PLN miesięczni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 881 PLN (113 zł/m2)

11
-
558 m2
-
15834720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ponajem Biuro 488m Mokotów lotnisko nowy budynek 26745304 15834720 Oferujemy atrakcyjną powierzchnię biurową 488m2 do podnajmu w nowoczesnym budynku na Mokotowie-Służewcu.. To funkcjonalna i komfortowa przestrzeń, idealna dla firm poszukujących dobrej lokalizacji, świetnej komunikacji i wysokiego standardu techniczn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 654 PLN (100 zł/m2)

11
-
488 m2
-
14740826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 175693 14740826 Do wynajęcia biuro, np. kancelarię prawną Budynek z windą, Z recepcją przy moście Poniatowskiego Media w zasadzie wliczone w cenę ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
36 m2
1950
15878912 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro serwisowane 2–4 os. | Mokotów | 27602495 15878912 Biuro serwisowane 2-4 os. ul. Puławska Warszawa, MokotówPowierzchnia: ok. 20 m² Cena: 2 590 zł nettomiesiąc + VATZapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni umeblowanego biura serwisowanego, zlokalizowanego w prestiżowej i doskonale...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 PLN (86 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15893323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ogrzewany magazyn na Woli 27907151 15893323 Wynajmij powierzchnię magazynową i biurową na Woli!Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu magazynowego o powierzchni: 390m².Dodatkowo oferujemy dwa pomieszczenia biurowe o powierzchni od 19 m² do 25 m².Parametry magazynu:- Murowany magazyn z ogr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 180 PLN (62 zł/m2)

11
-
390 m2
-
15891389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biura na Woli 27896615 15891389 ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Czynsz bazowy - 1700PLNos. miesięcznie Łącznie ok.: 32 os. x 1700 PLNos. miesięcznie = 54 400PLN miesięcznieZabezpieczenie - minimum odpowiednik 2-miesięcznego czynszuWszystkie podane kwoty są netto. Należy doliczyć do nich o...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

54 400 PLN (1 813 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15885720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 580m2 Rondo Daszyńskiego 27739785 15885720 Central Tower - Prestiżowe Biuro w Sercu Warszawy Central Tower (Al. Jerozolimskie 81) to jeden z najbardziej ikonicznych wieżowców w stolicy, oferujący najwyższy standard powierzchni biurowej klasy A oraz bezkonkurencyjną lokalizację.Dlaczego warto ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 009 PLN (93 zł/m2)

11
-
289 m2
-