• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15894045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922824 15894045 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15894059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922858 15894059 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 21,24 m2 na 1 piętrze w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 PLN (81 zł/m2)

1
-
21 m2
2003
15894044 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27922856 15894044 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.66 m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,mail: [email protected])---------Bez prowizji o...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 488 PLN (144 zł/m2)

1
-
66 m2
2022
15894033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922845 15894033 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 720 PLN (266 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15894047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922840 15894047 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (429 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15894032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922838 15894032 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 12 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: Katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 100 PLN (300 zł/m2)

1
-
27 m2
2010
15894037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922837 15894037 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 4 piętrze w historycznym budynku biurowym w okolicach warszawskiego Traktu Królewskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (424 zł/m2)

1
-
17 m2
2014
15894024 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922851 15894024 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w OKOLICACH Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 720 PLN (266 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15894058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922850 15894058 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 1 piętrze kameralnego biurowca, na warszawskim Trakcie Królewskim, w OKOLICACH Placu Zamkowego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 667 PLN (548 zł/m2)

1
-
14 m2
2015
15894043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922847 15894043 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.50,37 m2 na niskim parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------B...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 165 PLN (43 zł/m2)

1
-
50 m2
2010
15894042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922839 15894042 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 14,57 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 PLN (150 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15894027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922836 15894027 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 12 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko stacji metra Politechnika.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 050 PLN (289 zł/m2)

1
-
14 m2
2010