• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 141

15494897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19822909 15494897 BIURO DO WYNAJĘCIA - 51,3 m² WYSOKI STANDARD BLISKO AOW Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu ok. 51 m², zlokalizowana w biurowcu po generalnym remoncie, w dogodnej lokalizacji w pobliżu Autostradowej Obwodnicy ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 034 PLN (40 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15862141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222344 15862141 BIURO DO WYNAJĘCIA - 137,4 m² WYSOKI STANDARD BLISKO AOW Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu ok. 137 m², zlokalizowana w biurowcu po generalnym remoncie, w dogodnej lokalizacji w pobliżu Autostradowej Obwodnic...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 466 PLN (40 zł/m2)

11
-
137 m2
-
15862140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222343 15862140 BIURO DO WYNAJĘCIA - 85,8 m² WYSOKI STANDARD BLISKO AOW Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu ok. 86 m², zlokalizowana w biurowcu po generalnym remoncie, w dogodnej lokalizacji w pobliżu Autostradowej Obwodnicy ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 431 PLN (40 zł/m2)

11
-
86 m2
-
15862139 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222342 15862139 BIURO DO WYNAJĘCIA - 48,2 m² WYSOKI STANDARD BLISKO AOW Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa o metrażu ok. 48 m², zlokalizowana w biurowcu po generalnym remoncie, w dogodnej lokalizacji w pobliżu Autostradowej Obwodnicy ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 915 PLN (40 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15807447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26365801 15807447 DO WYNAJĘCIA BIURO 3 pokojowe - 45 m2 OKOLICE STADIONU TARCZYŃSKI ARENA DO WYNAJĘCIA lokal biurowy pow. 45 m2 położony na 1 piętrze, lokal 3 pokojowy -pokoje po 15 m2. Lokal po remoncie, czysty i świeżo pomalowany, klimatyzacja, internet z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 025 PLN (45 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15642983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 23123587 15642983 Hala murowana po generalnym remoncie o pow. 690 m2 + zaplecze biurowo-socjalne 90 m2 LOKALIZACJA WROCŁAW dzielnica FABRYCZNA Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o pow. 690 m2 + zaplecze biurowo-socjalne bezpośrednio połączone z halą. Nieru...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

17 250 PLN (25 zł/m2)

11
-
690 m2
-
15642985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23123590 15642985 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 110 m2 , położony na 1 piętrze budynku biurowego, biuro po generalnym remoncie, klimatyzacja, nowe instalacje. W skład lokalu wchodzi: duży open space + 1 pokój biurowy + wspólny z innym najemcą umeblowany...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15735621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24860048 15735621 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Diamentum*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 070 PLN (259 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15735623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24859108 15735623 Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Diamentum*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 PLN (65 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15735626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24859111 15735626 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Diamentum*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają cha...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15735625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24859110 15735625 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Diamentum*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15728872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24753591 15728872 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Diamentum*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 070 PLN (138 zł/m2)

11
-
15 m2
-