• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Stare Miasto

Znalezionych ofert: 94

15735872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862715 15735872 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Pegaz*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatną, s...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 560 PLN (195 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15735874 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862716 15735874 Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Pegaz*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznac...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

710 PLN (71 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15735870 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862714 15735870 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Pegaz*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatną, s...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 300 PLN (153 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15848990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 26954960 15848990 Do wynajęcia podwójne miejsce postojowe zależne (nr 222,222z) wraz z komórką lokatorską w garażu podziemnym w budynku przy Białowieskiej 125 we Wrocławiu.Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota.Czynsz najmu: 550 złKontakt pod numerem te...

Wrocław (Stare Miasto), Białowieska

550 PLN (22 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15848989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 26954959 15848989 Do wynajęcie miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ulicy Sikorskiego 13 w budynku Quorum w samym centrum Wrocławia.Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota.Czynsz: 600 złDo czynszu najmu należy doliczyć opłaty do wspólnoty...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

600 PLN (40 zł/m2)

1
-
15 m2
-
14617600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2916033 14617600 Lokal, Centrum, Wrocław, 215 m2, bez prowizjiOferuję do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o powierzchni 215 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Teczowej we Wrocławiu.UKŁAD POMIESZCZEŃNa lokal składa się:- sala z otwartą...

Wrocław (Stare Miasto), Tęczowa

10 643 PLN (50 zł/m2)

4
-
215 m2
2006
15872295 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27489860 15872295 Atrakcyjny lokal narożny w doskonałej lokalizacji – wysoki ruch pieszy i samochodowyOferujemy na wynajem przestronny lokal narożny, położony przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Lokal wyróżnia się dużymi, doskonale wyeksponowanymi ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 079 PLN (71 zł/m2)

11
-
171.26 m2
-
15866381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320035 15866381 W samym sercu Wrocławia oferujemy lokal na wynajem pod Restaurację które chcą wyróżnić się elegancją oraz obecnością w reprezentacyjnym miejscu. 1. Przedmiot sprzedażyPrzedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażony obiekt restauracyjny, przygotowany...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

15 538 PLN (104 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15764358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25446526 15764358 Polecam do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 183,5 m2 znajdujący się na 3 piętrze w ścisłym centrum Wrocławia, niedaleko Głównego Dworca PKP i PKS z doskonałym połączeniem miejskim (liczne linie tramwajowe i autobusowe) oraz wygodnym wyjazdem ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 422 PLN (35 zł/m2)

4
-
183.5 m2
-
15540889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20849204 15540889 Do wynajęcia niezależny, klimatyzowany lokal biurowy z antresolą o pow. 59,5 mkw składający się z holu, 2 pokoi biurowych, pomieszczenia gospodarczego z możliwością dostosowania na pomieszczenie socjalne i toalety.Lokalizacja to ścisłe centrum Wroc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15810509 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26413075 15810509 BEZPOŚREDNIE SĄSIEDZTWO WROCŁAWSKIEGO RYNKU Z MOŻLIWOŚCIĄ DOWOLNEJ ILOŚCI MIEJSC PARKINGOWYCHPrezentujemy Państwu niezależny moduł biurowy o pow. 107,88 mkw pow. użytkowej (mierzone po podłodze ok. 140 mkw - w lokalu są skosy) Lokal składa się z czte...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 394 PLN (39 zł/m2)

4
-
140 m2
1800
15764359 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25446527 15764359 Polecam do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 145 m2 znajdujący się na 2 piętrze w ścisłym centrum Wrocławia, niedaleko Głównego Dworca PKP i PKS z doskonałym połączeniem miejskim (liczne linie tramwajowe i autobusowe) oraz wygodnym wyjazdem w ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 075 PLN (35 zł/m2)

4
-
145 m2
-