• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 230

15885170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27719463 15885170 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego budynku usługowego w Sadurkach - doskonałe miejsce na biuro, działalność gospodarczą czy usługi. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 125 m zlokalizowana jest bezpośrednio przy głównej trasie Lub...

Sadurki (Lubelskie, gm. Nałęczów)

6 000 PLN (48 zł/m2)

10
-
125 m2
2012
15885184 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27719462 15885184 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu funkcjonalnego budynku usługowego w Sadurkach - doskonałe miejsce na biuro, działalność gospodarczą czy usługi. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 125 m zlokalizowana jest bezpośrednio przy głównej trasie Lub...

Sadurki (Lubelskie, gm. Nałęczów)

6 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
125 m2
2012
15885425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hotel 27730896 15885425 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nieruchomości z potencjałem dla Twojej działalności! Ta przestronna i dobrze zlokalizowana nieruchomość składa się z części hotelowej, magazynowej oraz produkcyjno-magazynowej o łącznej powierzchni aż 600 m, idea...

Sławacinek Nowy (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

5 000 PLN (8 zł/m2)

11
-
600 m2
-
15884976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27715081 15884976 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 21,20 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od najemcy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 421 PLN (68 zł/m2)

1
-
21 m2
1999
15888680 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820233 15888680 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,30 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 458 PLN (242 zł/m2)

2
-
35 m2
1984
15888678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820231 15888678 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.31,57 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 562 PLN (244 zł/m2)

2
-
31 m2
1984
15886928 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771881 15886928 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 343 PLN (66 zł/m2)

1
-
51 m2
1999
15888679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27820232 15888679 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.69,66 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 691 PLN (242 zł/m2)

3
-
69 m2
1984
15888673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819813 15888673 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,96 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 897 PLN (247 zł/m2)

2
-
32 m2
1984
15888672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819816 15888672 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36,70 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wincentego Witosa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 794 PLN (244 zł/m2)

1
-
36 m2
1984
15888662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27819621 15888662 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 2890 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Włodarzewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

207 750 PLN (72 zł/m2)

12
-
2890 m2
2007
15849771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26980264 15849771 Do wynajęcia lokal użytkowy położony w spokojnej części Kabat, przy ul. Pod Lipą. To miejsce, które łączy kameralną atmosferę z bardzo dobrą komunikacją i wygodnym dostępem dla pracowników lub klientów.Lokal znajduje się na parterze w bloku mieszkaln...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 PLN (38 zł/m2)

1
-
79 m2
1999