• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 218

10632254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal handlowo-usługowy. 4395 10632254 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do wynajęcia lokal o pow.250 m2. Nowo powstały budynek oferuje dużą wygodną,Przestrzeń na parterze do zagospodarowania zgodnie z wymaganiami najemcy. Lokal zostanie oddany do użytkowania w stanie deweloperskim uwzględ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

12 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
250 m2
2010
15560783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 19 piętro, Centrum, wysoki standard 21338240 15560783 Przedstawiam Państwu na wynajem-Biuro 158 m2, -WFC 19 piętro, Emilii Plater 53,-wysoki standard,  -gotowe i umeblowane ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Łączny koszt miesięczny 32 000 PLNCzynsz  26 000PLN nettoEksploatacja 6 000 PLN nettoSkłada się z:-recepcj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 000 PLN (203 zł/m2)

11
-
158 m2
-
15539542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowy na biuro lub salon. Chomiczówka 20814508 15539542 Do wynajęcia Lokal pod działalność biurową lub usługi.Lokalizacja:Warszawa, Chomiczówka - dynamiczna dzielnica z dużym potencjałemPowierzchnia: 40 m²Przeznaczenie: Możliwość adaptacji do różnych branż (handel, usługi, biuro)Dostępność: Lokal po remon...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (80 zł/m2)

4
-
40 m2
-
15482964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy 168 m Bielany 19553769 15482964 Przeznaczona na wynajem 168 metrowa  powierzchnia dedykowana pod działalność biurowo -  usługową. Lokal z licznymi przeszkleniami, zapewniającymi doświetlenie powierzchni naturalnym światłem. SPECYFIKACJA TECHNICZNA: wysokość odpowiednio 2,80 m. kli...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 843 PLN (41 zł/m2)

7
-
168 m2
2008
15448214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w Centrum ul. Warszawska_ Media w cenie 18787284 15448214 Do wynajęcia dwa pomieszczenia biurowe 20 i 26,5 m2 na I piętrze (razem lub osobno) w budynku biurowo-usługowym.Lokale dobrze doświetlone, z klimatyzację oraz wykładziną lub panelami na podłodze.Do dyspozycji dla najemców jest cześć wspólna (poczekal...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

4 650 PLN (101 zł/m2)

11
-
46 m2
-
15160481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 141 m2 Białołęka 11279030 15160481 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 2 piętrze obiektu magazynowo - usługowo- biurowego o łącznej powierzchni użytkowej 141  m2  w doskonałej lokalizacji na  warszawskiej Białołęce, 1,5 km od węzła trasy S8 oraz 12 km...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 473 PLN (53 zł/m2)

11
-
141 m2
2009
14851027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM WARSZAWY NA WYNAJEM 5 RÓŻNYCH LOKALI 3376042 14851027 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNENa wynajem pod jednym adresem 5 lokali o łącznej powierzchni 800 m2. Istnieje możliwość połączenia lokali ze sobą. Lokale znajdują się w ścisłym centrum Warszawy, przy bardzo ruchliwej ulicy. Ze względu na liczne resta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

90 000 PLN (114 zł/m2)

11
-
791 m2
1952
13115247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokale biurowe do wynajęcia 1421975 13115247 Do wynajęcia lokale biurowe w budynku obok nowego Centrum Handlowego o powierzchni 80 m2 na pierwszym piętrze.Możliwość wynajęcia lokali o różnej wielkości. Nowa Galeria jest zlokalizowana w samym centrum Radomiu. Doskonały dojazd z kilku stron miast...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 640 PLN (33 zł/m2)

11
-
80 m2
-
10630859 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokale biurowe do wynajęcia 361047 10630859 Lokale biurowe w budynku obok nowego Centrum Handlowego. Możliwość wynajęcia lokali o różnej powierzchni. Nowa Galeria jest zlokalizowana w samym centrum Radomiu. Doskonały dojazd z kilku stron miasta. Duży bezpłatny parkingi. Na teren Centrum wjazd ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 320 PLN (33 zł/m2)

11
-
40 m2
-
13961212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia magazyny z rampą w super lokalizacji 101379 13961212 UWAGA!!!Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-usługowe o powierzchniach od  300m2.W tym momencie wolna powierzchnia to 500 m2 na drugim piętre w cenie 14 złm2.Wszystkie powierzchnie można dostosować i zaaranżować zgodnie z potrzebami Najemcy w modułac...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

7 000 PLN (14 zł/m2)

11
-
500 m2
-
14663523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal magazynowo-usługowy w dobrej lokalizacji 5943 14663523 UWAGA!!!Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 180 m2,parter, w centrum ,świetna lokalizacja.W obiekcie są trzy kondygnacje, można go wynająć w całości lub poszczególnymi kondygnacjami, ewentualnie osobne pomieszczenia.Lokal stwarza olbrzymie możl...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

4 500 PLN (25 zł/m2)

12
-
180 m2
-
14572562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nieruchomość komercyjna w Jankach 490 m². 5601 14572562 Oferuję do wynajmu nieruchomość o powierzchni 490 m² zlokalizowana w Jankach, przy głównej drodze wylotowej z Warszawy.Obiekt w doskonałym stanie technicznym, wykończony z dbałością o szczegóły i  komfort użytkowania.Cechy oferty:- sala sprzedaży lub...

Janki (Mazowieckie, gm. Raszyn)

30 000 PLN (61 zł/m2)

11
-
490 m2
-