• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 187

15890045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867772 15890045 30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 14-15 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach Centrum Handlowego Reduta,poleca Agencj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 500 PLN (331 zł/m2)

11
-
68 m2
1996
15886730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766004 15886730 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 1060 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

73 659 PLN (69 zł/m2)

11
-
1060 m2
2008
15886729 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766003 15886729 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 558 m2 na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 775 PLN (69 zł/m2)

11
-
558 m2
2008
15877203 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27562668 15877203 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 797 m2 w Centrum, w kamienicy biurowej w okolicach ul. Królewskiej i Ogrodu Saskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ----------------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

72 571 PLN (91 zł/m2)

1
-
797 m2
2014
15836981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724122 15836981 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1763m2 na 1 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

109 837 PLN (62 zł/m2)

11
-
1763 m2
2015
15836946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26723639 15836946 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 826 m2 na 24 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

77 191 PLN (93 zł/m2)

1
-
826 m2
2008
15890069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867803 15890069 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (450 zł/m2)

1
-
22 m2
2007
15890073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867796 15890073 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 600 PLN (356 zł/m2)

1
-
27 m2
2005
15890063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867793 15890063 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14-15 osób w Centrum Warszawy, w odrestaurowanej kamienicy biurowej w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 500 PLN (507 zł/m2)

1
-
68 m2
2000
15890047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867782 15890047 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 35-42 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 900 PLN (322 zł/m2)

7
-
189 m2
2008
15890056 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867776 15890056 30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 16-18 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach Centrum Handlowego Reduta,poleca Agencj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (333 zł/m2)

11
-
81 m2
1996
15879316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612883 15879316 Warszawa -Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 924 m2 na 3 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

86 349 PLN (93 zł/m2)

1
-
924 m2
2008