• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Łódź

Znalezionych ofert: 64

15869237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyremontowane i wypełni umeblowane mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz bez wkładu własnego 27404293 15869237 Mieszkanie położone w atrakcyjnym punkcie w Śródmieściu Łodzi z bezpośrednimi połączeniami tramwajowymi i autobusowymi; świeżo po remoncie i w pełni wyposażone ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Pomorska 94

2 500 PLN (58 zł/m2)

1
1
43 m2
-
15893309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27906817 15893309 Zapraszam do wynajęcia mieszkania w Łodzi, przy ul. Tymienieckiego 25 w inwestycji Lofty u Sheiblera z miejscem w hali garażowej.3 pokojowy apartament o powierzchni 81,14 mkw. znajduje się na 1 piętrze budynku z windą.Posiada zarówno balkon od strony...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 PLN (43 zł/m2)

3
1
81 m2
2013
15888199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka blisko Politechniki 27806675 15888199 Mieszkanie na wynajem - ul. Braterska 10, ŁódźOferuję do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane przy ul. Braterskiej w pobliżu Politechniki. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla pary, studentów, jak singla.Nieruchomość zlokalizowana jest w kameralnej ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

900 PLN (43 zł/m2)

1
1
21 m2
-
15610356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje/ dobrze skomunikowane/blisko Politechniki 22407672 15610356 Do wynajęcia komfortowe 2 pokoje rozkładowe ul. Paderewskiego 33m2 dobra komunikacja do Politechniki i do centrum Łodzi do wprowadzenia wynajem długoterminowyZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą przytulnego i komfortowego mieszkania o powi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
1
33 m2
1962
15558181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4 pokojowe przestronne mieszkanie 21231645 15558181 Funkcjonalne i przestronne 4 pokoje w cichej i spokojnej okolicy, 2. piętro i jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki!Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 72,80 m2, położone...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 000 PLN (42 zł/m2)

4
1
72 m2
1996
15661776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 23488757 15661776 Wynajmę lokal o powierzchni 77,5 m2 w nowej, prestiżowej inwestycji - „New Iron” położonej przy ul. Struga 22 w Łodzi. Charakterystyczny już dla Łodzi budynek, cechuje się zwężeniem, kształtem przypominającym słynny budyn...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 500 PLN (71 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15887119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka do wynajęcia Łódź/Bałuty 27777269 15887119 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły). Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Do dyspozycj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 800 PLN (62 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15860607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182841 15860607 Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu Łodzi.Lokalizacja:Najemca ma zapewnioną doskonałą komunikację w pobli...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 450 PLN (53 zł/m2)

2
1
46.3 m2
2020
15822887 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26633192 15822887 Luksusowy apartament do wynajęcia w sercu Łodzi ul. Zielona 25. Przestrzeń, światło i komfort dla Twojej rodzinyPowierzchnia121,8 m² całkowitej, doskonale doświetlonej przestrzeni, idealnej dla rodziny ceniącej swobodę, prywatność i nowoczesny styl ...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 500 PLN (62 zł/m2)

5
1
121 m2
1925
15840531 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26777520 15840531 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu okazjonalnego .Wynajmę mieszkanie rozkładowe  2 pokojowe  na 3 piętrze przy ul. J. Żubrowej. ( Polesie) Mieszkanie jest dostępne od zaraz . Częściowo umeblowane . Bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Atuty...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 PLN (33 zł/m2)

2
1
45 m2
1970
15869681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27407156 15869681 Duże dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w zrewitalizowanej 'Kamienicy przy Teatrze' 200m od ulicy Piotrkowskiej. Kamienica po pełniej rewitalizacji z windą i bardzo ładnym podwórzem. Wydzielone miejsce na rowery. Mieszka...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (30 zł/m2)

2
1
53 m2
1915
15765911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25491514 15765911 Opiekun oferty:Marek Pańkotel : 602-101-602Mieszkanie do umeblowania pod potrzeby najemcy!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach bardzo intensywnej rewitalizacji. L...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

1 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
34 m2
1930