• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Żabno Westerplatte

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żabno i Westerplatte

Znaleźliśmy 4,154 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15890114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27870140 15890114 WOLNE OD 1 LIPCA 2026 r.Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających szyk i elegancję oraz bliskość centrum. LOKALIZACJA:P...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 700 PLN (52 zł/m2)

2
1
52 m2
2021
15884246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698381 15884246 Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinekoqwjb (jeśli nie widzisz lin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1954
15891115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27887924 15891115 Wyjątkowy apartament 142 m² z panoramicznym widokiem, werandą 28 m² — przy Parku MirowskimDo wynajęcia przestronne, doskonale zaprojektowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 142 m², położone na 16. piętrze prestiżowego budynku w jednej z najlepszy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (176 zł/m2)

3
1
142 m2
2009
15868577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Praga-Południe, 2-pokojowe, od zaraz 27385986 15868577 Komfortowe 2 pokoje z widokiem na panoramę miasta balkon 10. piętro świeżo odświeżone!Minimalny okres najmu: 3 miesiąceNa wynajem wyjątkowo przytulne i świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane przy ul. Kobielskiej 17. Us...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 790 PLN (75 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15718522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24552655 15718522 Mam do zaoferowania na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane jest w bloku przy ulicy Wyszyńskiego w Siedlcach.Mieszkanie jest usytuowane na III piętrze w bloku po termomodernizacji i składa się z następujących pomieszczeń: pok...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 400 PLN (39 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15891143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27889859 15891143 Przytulna kawalerka do wynajęcia - Gliwice, ul. Lipcowa Dostępna od zaraz Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta jasna kawalerka z osobną kuchnią to idealna propozycja dla singla lub pary. Całkowity koszt ...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 225 PLN (47 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15862889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27233821 15862889 Ścisłe Centrum Gliwic - Nowy Świat. Blisko Politechniki Śląskiej. Wynajem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w samym Centrum Miasta. Usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Miejsce na samochód. Mieszkanie po remonci...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (63 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15776857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25719087 15776857 Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, Gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wilcze Gardło . Opis mieszkania...

Gliwice (Wilcze gardło) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 300 PLN (36 zł/m2)

2
-
64 m2
-
15570992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21559289 15570992 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych inwest...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (85 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15895275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje, garaż, klima, blisko metro 27961885 15895275 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 910 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Bukowińskiej, Mokotów Ksawerów.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 4500 zł + 500 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kauc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15895272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z osobną kuchnią, balkon 27961882 15895272 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 70m2, piętro 12 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Smoleńskiego, Bielany Marymont-Kaskada.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 7200 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Kaucja 8000 zł.Wygodna l...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (103 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15894785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne dwa pokoje w nowoczesnym budynku, garaż 27948936 15894785 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, piętro 38 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, Mokotów Służewiec.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3300 zł + 800 zł czy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (89 zł/m2)

2
-
37 m2
2013