• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Żukowo Jabłoniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Żukowo i Jabłoniowa

Znaleźliśmy 4,234 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15881886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27651755 15881886 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15876701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27548368 15876701 Polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 z garażem. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną, wyposażoną. W salonie w zabudowie dwie szafy, regał z pólkami. Duży stółw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (48 zł/m2)

3
-
80 m2
2000
15834494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27214261 15834494 Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,3 m² – Kołobrzeg, ul. Zygmuntowska 33. To propozycja dla osób, które cenią klimat, jakość i wygodę codziennego życia: zabytkowe meble, pełne umeblowanie i bardzo duże pokoje, kt...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 800 PLN (44 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15860963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje | osobna kuchnia | parking za szlabanem 27191610 15860963 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.2 pokoje osobna kuchnia 55,6 m² parking za szlabanemCena najmu: 2 800 zł miesiącPowierzchnia: 55,6 m²Piętro: 23Piwnica: takMie...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
55 m2
2002
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15806005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26319705 15806005 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przystosowanego pod lokal usługowy, o powierzchni 71 m², zlokalizowanego przy ul. Słowicza 1 w Warszawie. To doskonała propozycja dla osób prowadzących działalność (...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (63 zł/m2)

4
-
79 m2
1981
15885072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka | Browary Warszawskie | od zaraz 27716683 15885072 OFERTA NAJMU - KAWALERKA 31 m² WARSZAWA, UL. WALICÓW 19Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m², położona w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy.Mieszkanie przeszło generalny remont rok temu, dzięki czemu jes...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (94 zł/m2)

1
1
31 m2
1964
15872534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27495941 15872534 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Olsztyn, Pojezierze, ul. Kołobrzeska 61 m²Do wynajęcia funkcjonalne, w umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej na osiedlu Pojezierze.Układ p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (38 zł/m2)

3
1
61 m2
1965
15852516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27035351 15852516 Wynajem M4 - Rydułtowy Osiedle Orłowiec - 45,57 m2 - Dostępne Od Zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest w Rydułtowach na Osiedlu Orłowiec, w bloku na IV piętrze. Jest to dobrze skomunikowane i popularne osiedle mieszkaniowe, oferujące wygodny dostęp do ...

Rydułtowy (Orłowiec), Osiedle Orłowiec

1 099 PLN (24 zł/m2)

3
1
45 m2
-
15891143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27889859 15891143 Przytulna kawalerka do wynajęcia - Gliwice, ul. Lipcowa Dostępna od zaraz Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta jasna kawalerka z osobną kuchnią to idealna propozycja dla singla lub pary. Całkowity koszt ...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 225 PLN (47 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15862889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27233821 15862889 Ścisłe Centrum Gliwic - Nowy Świat. Blisko Politechniki Śląskiej. Wynajem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w samym Centrum Miasta. Usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Miejsce na samochód. Mieszkanie po remonci...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (63 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15776857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25719087 15776857 Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, Gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wilcze Gardło . Opis mieszkania...

Gliwice (Wilcze gardło) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 300 PLN (36 zł/m2)

2
-
64 m2
-