• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Bydgoszcz Centrum

Znalezionych ofert: 59

15886127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27748811 15886127 Na wynajem prezentujemy komfortowy apartament z balkonem i miejscem postojowym usytuowany w samym sercu Bydgoszczy o powierzchni 85m 2 . Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon (18m2), trze...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

4 200 PLN (49 zł/m2)

4
-
85 m2
-
15888616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27818452 15888616 Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Bydgoszczy przytulny apartament zlokalizowany na 1 pietrze w odrestaurowanej pięknej kamienicy z windą.W skład lokalu o powierzchni 45 m2 wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (38 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15818402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637659 15818402 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15785286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872451 15785286 Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- dwa oddzielne pokoje,  - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokójOferta bardz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15763533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25429302 15763533 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15743871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25025037 15743871 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na podło...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15667659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23607738 15667659 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem i pralką.  Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15889885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27862882 15889885 Miesięczna kwota z opłatami to 2000 złotych.Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego.Lokal o powierzchni około 27m2 znajduje się na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada u...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15885699 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27738277 15885699 Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na parterze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię oraz łazienkę...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 000 PLN (53 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15849523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26971686 15849523 Miesięczna kwota z opłatami to 2550 złotych.Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego.Lokal o powierzchni około 35 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mies...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (51 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15766429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25503096 15766429 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (47 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15729922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24769811 15729922 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 40m2 znajduje się na 3 kondygnacji w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na po...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (46 zł/m2)

2
-
39 m2
-