• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Bydgoszcz

Znalezionych ofert: 139

15888617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27818453 15888617 Miesięczna kwota z opłatami to 2450 złotych.Do wynajęcia przytulne mieszkanko zlokalizowane w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego.Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 750 PLN (63 zł/m2)

2
-
28 m2
-
15880790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27615350 15880790 Do wynajęcia świeżo wyremontowane komfortowe, umeblowane w nowoczesnym stylu M-3 zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach.Mieszkanie mieści się na parterze w nowym bloku z cegły.Układ mieszkania: salon z dużym balkonem, aneks kuchenny, sypialnia, łaz...

Bydgoszcz (Kapuściska) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
33 m2
2024
15818924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637658 15818924 Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego.Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie zlokalizowane w suterenie, posiada ustawny salonik z  oknem od strony po...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15814413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637657 15814413 Miesięczna kwota z opłatami to 2100 złotych.Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z wyposa...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (48 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15775476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25674712 15775476 Bezczynszowe M3Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie w Centrum Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni około 39 m2, usytuowane jest na trzecim pietrze w budynku wielorodzinnym i składa się z dwóch pokoi, przejściowej kuchni oraz łazienki wyposażonej w kab...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 600 PLN (41 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15764360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25446506 15764360 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem i pralką.  Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15667407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23600023 15667407 Do wynajęcia M3 z garażem Wzgórze Wolnosci.Mieszkanie jednostronne z wschodnią ekspozycją światła.W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- salon z aneksem kuchennym- sypialnia- łazienka z WC  oraz przedpokój.Do mieszkania przynale...

Bydgoszcz (Wzgórze wolności) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 400 PLN (63 zł/m2)

2
-
38 m2
-
14483266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2789792 14483266 Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy.  Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na 1 piętrze.Mieszkanie posiada ustawny salonik z wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem.Lokal po remoncie.Na...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 200 PLN (44 zł/m2)

1
-
27 m2
-
14093934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2407727 14093934 Miesięczna kwota z opłatami to 2100 złotych.Do wynajęcia śliczna kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na parterze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salon z wyposażonym...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (42 zł/m2)

1
-
36 m2
-
15885698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27738278 15885698 Miesięczna kwota z opłatami to 2100 złotych.Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego.Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje się na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada us...

Bydgoszcz (Okole) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (54 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15839717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26759425 15839717 Do wynajęcia przytulne mieszkanie zlokalizowane w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego.Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie zlokalizowane w suterenie, posiada ustawny salonik z oknem, wyposażony an...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (57 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15785285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872450 15785285 Do wynajęcia M3 z widokiem na Brdę zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy.Lokal o powierzchni około 40 m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku ze starszej cegły.Mieszkanie posiada salon z widokiem na Brdę, aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem i pra...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 000 PLN (50 zł/m2)

2
-
40 m2
-