• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Dębogórze Sezamkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sezamkowa i Dębogórze

Znaleźliśmy 4,235 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15890498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878604 15890498 Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? To miejsce będzie idealne dla singla lub pary.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie na Kasprzaka.Na 41,2 mkw. składają się:salon z otwartą kuchnią (ok. 21 mkw. + 6,5 mkw.)sypialnia (ok...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (86 zł/m2)

2
1
42 m2
2016
15834494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27214261 15834494 Do wynajęcia stylowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,3 m² – Kołobrzeg, ul. Zygmuntowska 33. To propozycja dla osób, które cenią klimat, jakość i wygodę codziennego życia: zabytkowe meble, pełne umeblowanie i bardzo duże pokoje, kt...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 800 PLN (44 zł/m2)

3
1
87 m2
1930
15886222 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27750479 15886222 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 51m2 na ulicy Dobrego Pasterza w nowych blokach koło Parku Wodnego. Dużym atutem jest doskonała komunikacja i infrastruktura : - szybki dojazd do centrum - ok. 3 km tramwajem lub autobusem - ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (54 zł/m2)

2
-
50 m2
2017
15894785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodne dwa pokoje w nowoczesnym budynku, garaż 27948936 15894785 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, piętro 38 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, Mokotów Służewiec.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt.Cena: 3300 zł + 800 zł czy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (89 zł/m2)

2
-
37 m2
2013
15834280 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26709564 15834280 Oferujemy do wynajęcia wygodne dwupoziomowe mieszkanie w Brzegu. Mieszkanie składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju na piętrze-przedpokoju- łazienki z toaletą- schowka z piecem C.O.Do mieszkania przynależy  piwnica wielkości 9.7m2. M...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 200 PLN (33 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15819017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26589795 15819017 Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby, dużej kuchni, łazienki z WC ...

Grodków (Opolskie, gm. Grodków)

1 500 PLN (25 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15885072 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka | Browary Warszawskie | od zaraz 27716683 15885072 OFERTA NAJMU - KAWALERKA 31 m² WARSZAWA, UL. WALICÓW 19Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m², położona w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy.Mieszkanie przeszło generalny remont rok temu, dzięki czemu jes...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (94 zł/m2)

1
1
31 m2
1964
15872534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27495941 15872534 3-pokojowe mieszkanie na wynajem Olsztyn, Pojezierze, ul. Kołobrzeska 61 m²Do wynajęcia funkcjonalne, w umeblowane mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Kołobrzeskiej na osiedlu Pojezierze.Układ p...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (38 zł/m2)

3
1
61 m2
1965
15852516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27035351 15852516 Wynajem M4 - Rydułtowy Osiedle Orłowiec - 45,57 m2 - Dostępne Od Zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest w Rydułtowach na Osiedlu Orłowiec, w bloku na IV piętrze. Jest to dobrze skomunikowane i popularne osiedle mieszkaniowe, oferujące wygodny dostęp do ...

Rydułtowy (Orłowiec), Osiedle Orłowiec

1 099 PLN (24 zł/m2)

3
1
45 m2
-
15890114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27870140 15890114 WOLNE OD 1 LIPCA 2026 r.Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających szyk i elegancję oraz bliskość centrum. LOKALIZACJA:P...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 700 PLN (52 zł/m2)

2
1
52 m2
2021