• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk Łostowice

Znalezionych ofert: 11

15893367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękna kawalerka w dobrej cenie 27910026 15893367 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYBardzo zadbana kawalerka z dużym balkonem sprawdzi się doskonale dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój.LOKALIZACJA Nieruch...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 900 PLN (73 zł/m2)

1
1
26 m2
2008
15884411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Świeżo wykończone 39m I 27701639 15884411 Nowe, jasne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym - wysoki standard, świetna lokalizacja - Gdańsk Ujeścisko - Łostowice.Z przyjemnością prezentuję nowe mieszkanie do wynajęcia, świeżo wykończone, położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z w...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 550 PLN (65 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15867226 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
W pełni urządzone z piwnicą i miejscem postojowym 27340694 15867226 MIESZKANIE: nowocześnie wykończone, jasne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym, oraz komórką lokatorską (ok. 2,m2), w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Łostowice - Osiedle Park PołudnieLokal świeżo wykończony i urządzony,...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (57 zł/m2)

3
1
53 m2
2021
15884395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
KAWALERKA DLA SINGLA LUB PARY W SPOKOJNEJ OKOLICY 27700510 15884395 LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku (dzielnica Łostowice) w bardzo spokojnej i czystej okolicy. W pobliżu dużo zieleni, zbiornik wodny z terenem rekreacyjnym.BUDYNEK:Stan budynku jest bardzo dobry. Klatka schodowa czysta i szeroka, no...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15885895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
1 pok. wyposażone z miejscem parkingowym 27743603 15885895 NAJEM OKAZJONALNYMIESZKANIE: Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 29,84 m2, wraz z zewnętrznym miejscem postojowym, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Ujeścisko -Łostowice.Lokal wyposażony, z możliwością natychmiastowego zamieszkania.W skład ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15882123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 41m I Miejsce w hali I Komórka 27657535 15882123 Nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w hali garażowej, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, Łostowice.Zostań pierwszym najemcą.Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu mieszkania położonego na nowo wybudowanym, nowoczes...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (63 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15815501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26596210 15815501 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15817895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26594673 15817895 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Wielkopolskiej 70 w dzielnicy Łostowice - Gdańsk.LOKALIZACJA I BUDYNEK:Nowa inwestycja przy ul. Wielkopolskiej w Gdańsku nosi nazwę Apartamenty Skandynavia. Budynek z windą jest w idealny...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (66 zł/m2)

2
1
39.26 m2
2023
15812348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26486632 15812348 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie przy ul. Olimpijskiej 50 w dzielnicy Łostowice - Gdańsk.LOKALIZACJA I BUDYNEK:Budynek o nazwie Młode Południe został wybudowany w 2012 roku, posiada 3 piętra bez windy. W okolicy są dostępne darm...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
2012
15753237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25193629 15753237 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15598393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22139794 15598393 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37 m2
-