• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk Śniadeckich

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Śniadeckich

Znaleźliśmy 238 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Gdańsk

15304344 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 15268411 15304344 Posiadamy do wynajęcia ATRAKCYJNY Apartament w centrum Gdańska przy ul.Długie Ogrody w pełni wyposażony oraz umeblowany.Pow. użytkowa 35,00 m.2, z balkonem. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo -usługowa. Ekspozycja okien na południowy -zachód ...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
1
35 m2
2021
13982972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2293525 13982972 Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla 10 pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu. Posiadamy do wynajmu duże mieszkanie dla pracowników przy ul. Sebastiana Klonowicza we Wrzeszczu.W skład lokalu wchodzą 4 niezależne pokoje, osobna k...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 000 PLN (70 zł/m2)

4
1
100 m2
-
15887898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27796876 15887898 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku inwestycji z 2025 roku.Najważniejsze atuty:- mieszkanie dostępne od zaraz,- wynajem bezpośrednio od ...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 900 PLN (74 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15886413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z halą garażową i komórką lokatorską 27757035 15886413 MIESZKANIE: na wynajem jasne, rozkładowe, funkcjonalne, w pełni wykończone oraz wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,70 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Wrzeszcz). W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym ( 20,43...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (95 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15885895 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
1 pok. wyposażone z miejscem parkingowym 27743603 15885895 NAJEM OKAZJONALNYMIESZKANIE: Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 29,84 m2, wraz z zewnętrznym miejscem postojowym, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Gdańsk Ujeścisko -Łostowice.Lokal wyposażony, z możliwością natychmiastowego zamieszkania.W skład ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15790611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie do wynajęcia Oliwa ul. Pomorska, 3 pok 25971217 15790611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferuję na wynajem trzy­pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji — na gdańskiej Oliwie przy ul. Pomorskiej. Najem okazjonalny....

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
62 m2
1962
15720762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok mieszkanie przy Neptunie Gdańsk Stare Miasto 24592543 15720762 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYPrezentujemy piękny apartament w samym centrum gdańskiej Starówki, tuż przy Zielonej Bramie z widokiem na zjawiskowy Długi Targ, 1 minutka  od słynnej, zabytkowej Fo...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (68 zł/m2)

2
1
50 m2
1960
15598393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22139794 15598393 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (70 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15496508 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Villa Jaśkowa Dolina 19857635 15496508 Villa Jaśkowa Dolina- nowoczesny apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji z 2024 roku, w spokojnej, zielonej części Wrzeszcza, w otulinie malowniczego Parku Jaśkowej Doliny. Mieszkanie wyróżnia się kameralnym położeniem, co zapewnia ciszę i r...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (70 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15483358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Browar Gdański Prestiżowy Apartament+Parking 19565099 15483358 WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE MIESZKANIE  POŁOŻONE W NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANYM MIEJSCU W GDAŃKU! LOKALIZACJA:Osiedle Browar Gdański jest to prestiżowa lokalizacja w centrum Wrzeszcza. Szczególnego charakteru tej lokalizacji nadaje bliskość zabudowy...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 400 PLN (65 zł/m2)

2
1
52 m2
2016
15798312 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 POKOJE BLISKO PLAŻY NA ZASPIE 26166326 15798312 Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, powierzchnia 64 m2, położone na 2 piętrze z windą  - Gdańsk, Al. Jana Pawła II 29Na wynajem oferuję przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane przy Alei Jana Pawła II 29 - w jedn...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 900 PLN (61 zł/m2)

3
1
64 m2
-
15765744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25483495 15765744 homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość przy ul. Artura Grottgera 15 w atrakcyjnej i zielonej dzielnicy Oliwa w Gdańsku.LOKALIZACJA:Oliwa to jedna z bardziej pożądanych i charakterystycznych dzielnic Gdańska, łącząca walory zieleni, s...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 700 PLN (87 zł/m2)

2
1
42.29 m2
2023