• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdańsk Chełm

Znalezionych ofert: 7

15890440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje z balkonem i miejscem parkingowym 27877097 15890440 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w Gdańsku przy ul. Zamiejskiej.LOKALIZACJA:Z okien rozpościera się spektakularny widok na Zatokę Gdańską, panoramę Gdańska oraz malownicze Żuławy. D...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (64 zł/m2)

2
1
47 m2
2013
15848531 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26942441 15848531 Nowoczesna kawalerka na Chełmie – Świetna komunikacja i spokój!Szukasz mieszkania, które łączy ciszę z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy? To oferta dla Ciebie! Przytulne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na gdańskim Chełmie czeka na najemcę.Dl...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 750 PLN (65 zł/m2)

1
1
27 m2
2004
15885138 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne | Ciche | 47m² | Gdańsk Chełm 27717855 15885138 Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA:Ul. Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących c...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15764615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Po remoncie, słoneczne, spokojna okolica 25452275 15764615 Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego mieszkania o powierzchni 34m2, znajdującego się w spokojnej dzielnicy Gdańska - Chełm, przy ul. Suchanka.Atuty nieruchomości:- Doskonała lokalizacja - spokojna, zielona okolica, 200m do przystanku auto...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 700 PLN (79 zł/m2)

1
1
34 m2
1995
15785908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25895754 15785908 homfi prezentuje na wynajem komfortowe 68m2 z dostępem do ogroduMieszkaj wygodnie w spokojnej rezydencyjnej okolicy blisko centrum Gdańsk LOKALIZACJA I OSIEDLE:Mieszkanie znajduje się w skrajnym domu szeregowym przy ulicy Dobrzyńskich na Wzgórzu Mick...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (41 zł/m2)

2
1
68 m2
1990
15800314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26211131 15800314 Na wynajem oferujemy komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,5 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska – na spokojnym i zielonym Ujeścisku, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal usytuowany jest na trzecim, osta...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (54 zł/m2)

3
-
56 m2
2007
15771129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25571242 15771129 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańska- Ujeścisko idealne dla pary lub małej rodziny!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 43,3m2, w skład której wchodzi:· -Salon (16,3m2)· -Sypialnia (10...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

2
-
43 m2
-