• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gdynia Śródmieście

Znalezionych ofert: 43

15705726 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apart w Sea Towers z widokiem na morze i miasto 24284081 15705726 2-pok.apartament w SEA TOWERS o pow.80,9m2 z widokiem na morze i panoramę miasta.Apartament mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych gdyńskich lokalizacji.Teren monitorowany, strzeżony z recepcją i ochroną.Apartament znajdujący się na 15-piętrz...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
80 m2
2009
15100113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w sercu Gdyni 9806598 15100113 2-pok.mieszkanie do wynajęcia w samym sercu Gdyni  o pow. 48m2.Mieszkanie mieści się w zadbanym budynku z windą.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wanną i WC i przedpokój z szafą.Ekspozycja okienna...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 550 PLN (53 zł/m2)

2
1
48 m2
1957
15872613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w sercu Gdyni 27498630 15872613 Tylko u nas !!!Idealnie zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 48m2.Mieszkanie znajduję się w budynku z 1948r. na terenie zamkniętym.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z okn...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
48 m2
1948
15868931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
4-pok.mieszkanie -Świętojańska Gdynia 27394991 15868931 4-pok.mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 79m2 samym w sercu Gdyni.Mieszkanie znajduję się na 1-piętrze 5-piętrowej kamienicy z windą z wejściem od ulicy głównej - Świętojańskiej i Żołnierzy I AWP.Składa się z 4-pokoi, aneksu, łazienki z kabiną pr...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 000 PLN (51 zł/m2)

4
1
79 m2
1937
14996442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6357825 14996442 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od lini brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który dwu...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 200 PLN (81 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15867831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowy apartament na ul.Batorego w Gdyni 27352765 15867831 Idealnie zlokalizowany 2-pokojowy apartament do wynajęcia w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 53,5m2 z widokiem na miasto.Apartament znajduję się nowej inwestycji z 2019r., deweloper BMC.Budynek z windą.W skład apartamentu wchodzi salon z aneksem kuche...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 850 PLN (73 zł/m2)

2
1
53 m2
2019
14645083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Prestiżowe mieszkanie na Pl. Kaszubskim w Centrum 2938938 14645083 4-pokojowe mieszkanie z powalającym widokiem na morze i panoramę miasta  o pow. 88,36m2 samym w sercu Gdyni na Placu Kaszubskim.Mieszkanie znajduję się w inwestycji popularnego dewelopera Moderna.W skład mieszkania wchodzą 4-pokoje, pomieszczenie gos...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

5 500 PLN (63 zł/m2)

4
1
88 m2
2012
15863416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w centrum Gdyni 27248299 15863416 Kawalerka o pow.25m2 w Śródmieściu Gdyni na ul. Władysława IV.Mieszkanie znajduję się na 6-piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z 1957r.Budynek zadbany, teren częściowo ogrodzony.Mieszkanie składa się z: pokoju, aneksu kuchennego, łazienki z kabiną pryszn...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 800 PLN (72 zł/m2)

1
1
25 m2
1957
15820389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26596421 15820389 LOKALIZACJA: Unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża Prezydenta oraz mariny jachtowej. Wysokość budynku, który...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 900 PLN (80 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15562944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 21386177 15562944 LOKALIZACJA: Moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, Basen Jachtowy oraz Bulwar Nadmorski - miejsca, gdzie...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 800 PLN (70 zł/m2)

1
-
40 m2
-
13185339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-poziomowy penthouse w centrum Gdyni ! 10039968 13185339 Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy loft w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 56,35m2.Apartament znajduję się na ostatnim piętrze w nowej inwestycji z 2019r., deweloper BMC.Budynek z windą.Poziom pierwszy składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazien...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 500 PLN (80 zł/m2)

2
1
56 m2
2019
15430307 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament w Śródmieściu Gdyni w Banku Polskim 18372635 15430307 Nowy prestiżowy apartament o pow. 60m2 samym w sercu Gdyni przy ul. 10 lutego.Apartament znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Moderna, Bank Polski 1929 z 2021r.Budynek ma do zaoferowania piękne patio i wygodne eleganckie f...

Gdynia (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdynia)

7 000 PLN (117 zł/m2)

3
1
60 m2
2021