• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Gołańcz Kowalskiego Ppłk. Włodzimierza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: ppłk., Włodzimierza, Kowalskiego i Gołańcz

Znaleźliśmy 4,191 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15884246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698381 15884246 Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinekoqwjb (jeśli nie widzisz lin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1954
15818402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637659 15818402 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15785286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872451 15785286 Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- dwa oddzielne pokoje,  - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokójOferta bardz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15763533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25429302 15763533 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15743871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25025037 15743871 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na podło...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15667659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23607738 15667659 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem i pralką.  Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15660418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23463619 15660418 Ścisłe Centrum Bydgoszczy. 1800 zł plus media.Do wynajęcia przestronne M3 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku, w ścisłym centrum Bydgoszczy.Lokal o powierzchni 55m2, składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC.Atutem nieruchomości ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15302654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15220538 15302654 Opiekun Oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Pośrednik Obrotu NieruchomościamiTEL. 602-101-602 Mieszkanie dostępne od zaraz! OKOLICA: Spokojna lokalizacja - Kiełczów. Zielona, rodzinna okolica. Bardzo dobra komunikacja z Wrocławiem. W pełni rozwinięta inf...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

3 000 PLN (38 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15888937 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament przy ul. Nowogrodzkiej 74 27832484 15888937 Szukasz komfortowego azylu w samym sercu tętniącej życiem Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie.Na wynajem oferujemy eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,20 m², położone przy ul. Nowogrodzkiej 74. To jedna z najbardziej prestiżowych loka...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (109 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15888935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
ZNAKOMITA LOKALIZACJA! ul. M. Skłodowskiej-Curie 27832480 15888935 MIESZKANIE NA WYNAJEM W SAMYM CENTRUM BIAŁEGOSTOKU! Dostępne od czerwca!Świetna lokalizacja, nowoczesne wnętrze, duża przestrzeń - to jedne z wielu zalet mieszkania położonego na 3 piętrze, w niskim bloku przy ul. M. Curie - Skłodowskiej. W bliskiej ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 700 PLN (42 zł/m2)

4
1
64 m2
-
15878236 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dwa pokoje z oddzielną kuchnią w centrum, metro 27591393 15878236 Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38m2, piętro 311 z windą, w budynku z 1991r. przy ul. Zielnej, Śródmieście Północne.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny, także dla studentów lub dwójki przyjaciół. Cena: 3000 zł + 900 zł czyns...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
38 m2
1991
15871590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 3 pokoje z widokiem na panoramę miasta 27471052 15871590 Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 70m2, piętro 99 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Mrocznej, Wola, Ulrychów.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4800zł + 1300zł czynsz administracyjny i zaliczki na media. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, bli...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 800 PLN (69 zł/m2)

3
-
70 m2
2007