• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Goleniów Matejki Jana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Matejki, Jana i Goleniów

Znaleźliśmy 4,247 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15811100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, metro 26427325 15811100 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Wileńskej, Praga-Północ Nowa Praga.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 5000 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2018
15893948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27922402 15893948 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną kuchnia, balkonem i komórką lokatorską przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie wolne od zaraz. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 100 PLN (44 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15145757 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10947387 15145757 Do wynajęcia apartament dwu pokojowy z balkonem, w nowoczesnym budynku na Mokotowie.Układ jest następujący: salon z kuchnią w aneksie; sypialnia; łazienka z kabina prysznicową; balkon od strony patio.Lokal w pełni wyposażony i umeblowany : meble kuc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15849403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26965514 15849403 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 61 m2 zlokalizowane na parterze w domu wielorodzinnym w Kielcach, przy ul. Chrobrego. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwufunkcyjnego. W salonie zamontowano klimatyzację. Mieszkanie tr...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (26 zł/m2)

2
-
61 m2
1988
15890016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27867353 15890016 Miejsce postojowe 3 pokoje Miasteczko WilanówMieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m², położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.NAJWIĘKSZE ATUTY?Ekspozycja na ul.Teodorowicza - unikamy zgiełku ul. Franci...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 700 PLN (75 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15889094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27843402 15889094 Nieruchomość dostępna od 1 czerwca.OD 1 CZERWCA MORDOR KAWALERKA OFF MARKETNa wynajem umeblowana i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 37 m², zlokalizowana w biznesowej części Mokotowa, (Mordor) przy ul. Domaniewskiej.MIESZKANIE:salon z an...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 PLN (55 zł/m2)

1
1
37 m2
-
15890498 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27878604 15890498 Szukasz mieszkania z charakterem w świetnej lokalizacji? To miejsce będzie idealne dla singla lub pary.Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie na Kasprzaka.Na 41,2 mkw. składają się:salon z otwartą kuchnią (ok. 21 mkw. + 6,5 mkw.)sypialnia (ok...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (86 zł/m2)

2
1
42 m2
2016
15877148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27562407 15877148 Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Powsińskiej, na Dolnym Mokotowie.Układ, który ma sens na co dzień:- przestronny salon z wyjściem na balkon - dwie oddzielne sypialnie - ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (81 zł/m2)

3
1
74 m2
2005
15834039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26814284 15834039 *zdjęcia właściciela oferty Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w domu wielorodzinnym na osiedlu Na Stoku przy ulicy Kisielewskiego . Mieszkanie o powierzchni 80m2 znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym domu w zabudowi...

Kraków (Wzgórza Krzesławickie), Kisielewskiego

2 500 PLN (31 zł/m2)

3
1
80 m2
1990
15530685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20623440 15530685 Mieszkanie blisko dworca! Do wynajęcia wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi 59 m2 . Kamienica jes...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (54 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15867738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27350413 15867738 Mieszkanie 3-pokojowe w boku z windą, miejsce postojowe, balkon BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do wynajmu, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m.kw usytuowane w budynku w centrum Pabianic. Budynek 4-piętrowy z windą. Mieszkania usyt...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

3 000 PLN (48 zł/m2)

3
-
63 m2
2019
15613986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22485985 15613986 Apartament, winda, balkon, miejsce postojowe BESTATE Nieruchomości Pabianice ma do wynajmu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym drugim trzecim piętrze w nowym budynku. Budynek 3-piętrowy z windą. Każde mieszkanie posiada balkon. Mieszkan...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 900 PLN (49 zł/m2)

2
-
39 m2
2024