• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Goleniów Matejki Jana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Matejki, Jana i Goleniów

Znaleźliśmy 4,220 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15896096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27967569 15896096 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. ; Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15891322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Luksusowe 3 pokoje blisko Wisły, garaż 27894874 15891322 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 78 m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Leszczyńskiej, Śródmieście Powiśle.Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.Cena: 11 900 zł + 1 900 zł czynsz administracyjny i zaliczki na m...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (153 zł/m2)

3
-
78 m2
2010
15883014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673239 15883014 Na wynajem jasne, funkcjonalne mieszkanie urządzone w nowoczesnym, minimalistycznym stylu położone na nowym osiedlu Małe Błonia (Szczecin-Żelechowa) Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, syp...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 250 PLN (66 zł/m2)

2
1
34.32 m2
2025
15835225 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26713488 15835225 Szukasz kawalerki do wynajęcia? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Płock - Podolszyce Południe, ul. Jana Pawła II 92 * Mieszkanie jednopokojowe - 30 m² - oddzielna, funkcjonalna kuchnia - łazienka z WC - duży balkon - idealny na por...

Płock (Podolszyce południowe) (Mazowieckie, gm. Płock)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15137068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 10701474 15137068 WYNAJMĘ Od zaraz , mieszkanie dla singla, rodziny Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku na ul. Bartniczej Mieszkanie do zamieszkania, częściowo umeblowane Pralka, lodówka, umeblowana kuchnia. Czynsz najmu 1700 zł plusz media, kaucja jednoraz...

Płock (Skarpa) (Mazowieckie, gm. Płock)

1 700 PLN (38 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15895867 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962745 15895867 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie znajduje się przy ul. prof. Stanisława Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm. LOKALIZACJA: Ulica Szpora w dzielnicy Gdańsk Chełm to idealne miejsce dla osób ceniących ciszę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (60 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15895860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962724 15895860 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Stanisława Dygata. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym!Na po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
1
50 m2
2014
15895857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962715 15895857 Oferuję do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 42 m², położone przy ul. Śniadeckich w dzielnicy Aniołki, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdański Uniwersytet Medyczny oraz szpitala. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (83 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15895782 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962714 15895782 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem postojowym na posesji. Apartament znajduje się na piętrze domu jednorodzinnego w Gdańsku Osowa, przy ul. Komety. LOKALIZACJA:Gdańsk Osowa to idealne miejsce d...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 850 PLN (64 zł/m2)

2
2
60 m2
2022
15895778 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962706 15895778 Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w garażu w Gdańsku Oliwa przy ul. Opackiej.LOKALIZACJA:Ulica Opacka położona jest w malowniczej dzielnicy Gdańsk Oliwa, tuż przy Parku Oliwskim. Mieszkanie...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 PLN (70 zł/m2)

2
1
54 m2
2022
15718522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24552655 15718522 Mam do zaoferowania na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane jest w bloku przy ulicy Wyszyńskiego w Siedlcach.Mieszkanie jest usytuowane na III piętrze w bloku po termomodernizacji i składa się z następujących pomieszczeń: pok...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 400 PLN (39 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15886677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763836 15886677 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego bloku przy ul. Władysława Jagiełły w Wieliczce. Przestronny salon z wyjściem na balkon. Oddzielna sypialnia z balkonem oraz druga mniejsza sypialnia. Aneks kuchenny w...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 600 PLN (55 zł/m2)

3
1
47 m2
2019