• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Grodków Różana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Różana i Grodków

Znaleźliśmy 4,246 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15891173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27890493 15891173 Przytulne 2 pokoje Pierwszy najem Nowy budynek (2025) Blisko przyszłego metraDo wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m² - pierwszy najem. Mieszkanie urządzone z pomysłem i gotowe do wprowadzenia się od zaraz.Cechy miesz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (100 zł/m2)

2
1
30 m2
2025
15891180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27890419 15891180 Polecamy, do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m², położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia wygodę i komfort codzienne...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 500 PLN (35 zł/m2)

3
1
70.5 m2
2020
15891177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890414 15891177 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940
15859188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27165179 15859188 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZPierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposażyć mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15811793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26442613 15811793 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok.35m2 w bloku na 2 piętrze przy ul Koszarowej 17 we Wrześni.Funkcjonalnie umeblowany i wyposażony-pokój z aneksem kuchennym-kuchnia ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
35 m2
2008
15882020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27654667 15882020 Ładne nowocześnie umeblowane mieszkanie 3 pokojowe przy ulicy ppor. E. Łopuskiego. Mieszkanie znajduje się w ścisłym w centrum miasta na spokojnym, ogrodzonym osiedlu Platany. Os. Platany to nowoczesny kompleks mieszkalny o wysokim standardzie wykońc...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 300 PLN (51 zł/m2)

3
-
65 m2
2018
15887667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790026 15887667 Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe w stanie idealnym. Mieszkanie to przykład doskonale zaaranżowanej przestrzeni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15858315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27145923 15858315 Oferta na wyłączność. Oferujemy do wynajęcia apartament w budynku na zamknietej posesji. Lokalizacja: dzielnica - Podlesie - nieopodal znajduje się las murckowski ze ścieżkami rowerowymi oddalony od budynku ok. 1000 metrów. Wokół sklepy "os...

Katowice (Podlesie) (Śląskie, gm. Katowice)

3 600 PLN (37 zł/m2)

4
-
98 m2
2020
15884944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27714670 15884944 WYJĄTKOWA OFERTA Wynajmę studio 35 m2 w Angel Wings - ul. Walońska Oferuję na wynajem nowocześnie urządzone studio o powierzchni 35m2 Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie - wszystkie meble oraz sprzęty są nowe i nieużywane. Najemca będ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (74 zł/m2)

1
-
35 m2
2011
15881127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27624586 15881127 Szukasz mieszkania w jednym z najbardziej klimatycznych miejsc w Warszawie? Mam coś dla Ciebie!Zamieszkaj na Saskiej Kępie – 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55 mkw. z widokiem na zieleń!Idealne dla rodziny, pary lub osób szukających komfortu i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (65 zł/m2)

3
1
55 m2
1971
15890014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27867284 15890014 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w samym sercu Gdańska. Idealne dla singla lub pary szukających klimatycznego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz uroków gdańskiej Starówki. LOKALIZACJA:Nieruchomoś...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
1
34 m2
1959
15889999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27866778 15889999 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-