• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Katowice Brynów

Znalezionych ofert: 10

15893123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27900002 15893123 Do wynajęcia mieszkanie po remoncie w zadbanej kamienicy - ul. Hetmańska 48 m² parking dostępny od zaraz Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48 m² , zlokalizowane w zadbanej, estetycznej kamienicy z ...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

3 500 PLN (73 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15887963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Osiedle Ptasie - 2 pokoje w niskiej zabudowie, zieleń i świetna lokalizacja! 27797673 15887963 OPIS MIESZKANIA Oferujemy do wynajęcia ładne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Katowic na osiedlu Ptasim przy ul. Wróbli. Lokal położony jest na 2 piętrze i składa się z: dużego salonu z wyjściem na balkon - poł...

Katowice (Brynów), Wróbli

2 000 PLN (39 zł/m2)

2
1
51 m2
-
15012766 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 6752062 15012766 Ceglana Park! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na osiedlu CEGLANA PARK. Mieszkanie pod klucz. Lokalizacja: Katowice, ul. Ceglana . Nieopodal znajduje się lotnisko muchowieclas murckowski ze ścieżkami rowerowymi, dzielnica 3 staw&oacute...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

2 550 PLN (61 zł/m2)

2
-
42 m2
2023
15863934 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dobrynów Rzepakowa nowa inwestycja 2 pok lux garderoba taras klimatyzacja garaż 27258482 15863934 Dobrynów, Rzepakowa - nowa luksusowa lokalizacja ! Do wynajęcia ekskluzywny, unikatowy apartament położony w Brynowie . Teren zamknięty, strzeżony . Dużym atutem budynku jest lokalizacja - bardzo dobry wyjazd na autostradę lub w stronę Mikołowa . ...

Katowice (Brynów), ul. Rzepakowa

2 700 PLN (54 zł/m2)

2
1
50 m2
2024
15881740 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lux apartament klimatyzacja unikatowy projekt 2 pok garderoba taras komórka lokatorska garaż podziemny os zamknięte Brynów Rzepakowa Dobrynów 27646810 15881740 Dobrynów, Rzepakowa - nowa luksusowa lokalizacja ! Do wynajęcia ekskluzywny, unikatowy apartament położony w Brynowie . Teren zamknięty, strzeżony . Dużym atutem budynku jest lokalizacja - bardzo dobry wyjazd na autostradę lub w stronę Mikołowa . Apa...

Katowice (Brynów), ul. Rzepakowa

2 700 PLN (54 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15815407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26625502 15815407 Na wynajem stylowa kawalerka w prestiżowej i zielonej inwestycji Ceglana Park. Mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie, jest w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego zamieszkania. To idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego des...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

2 300 PLN (88 zł/m2)

1
1
26 m2
2021
15815128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26620316 15815128 homfi prezentuje całkowicie nowe mieszkanie w Inwestycji Rondo Ceglana z 2025 roku z balkonem! Internet? Bez opłat za pierwsze 6 miesięcy! Bądź pierwszym Najemcą! To mieszkanie bierze udział w programie Lekki Start – najem bez kosztów wstępnych! Chce...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

1 950 PLN (70 zł/m2)

2
1
28 m2
2025
15794461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26073340 15794461 OFERTA BEZPROWIZYJNA - BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA!Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2 pokojowe, położone w nowym budownictwie na Brynowie w Katowicach.Mieszkanie ma 43m2, są to 2 pokoje( w tym salon otwarty na kuchnię) , sypialnia, przedpokój, łazie...

Katowice (Brynów), Rzepakowa

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15311067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 15461233 15311067 Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie na Brynowie. NAJEM TYLKO OKAZJONALNY, możliwy jedynie do końca roku.Do wynajęcia komfortowe, przestronne, przytulne i w pełni umeblowane, czteropokojowe mieszkanie o pow. 79,67m2, usytuowane na drugim piętrze pięcioko...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

3 500 PLN (44 zł/m2)

4
1
79.67 m2
1994
15246058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 13706944 15246058 MIESZKANIE W PARKU KOŚCIUSZKI - DOSTĘPNE OD RĘKI! BUDYBEK PO TERMOMODERNIZACJI Mieszkanie zlokalizowane jest w Katowicach Brynowie, ul. Piękna, praktycznie w Parku Kościuszki. Wspaniała lokalizacja o dogodnym połączeniu z centrum miasta a także s...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

1 200 PLN (43 zł/m2)

1
-
28 m2
-