• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Katowice Dąb

Znalezionych ofert: 10

15336116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16137807 15336116 ATRAKCYJNA OFERTA!!! Od ręki! Dla osób niepalących i bez zwierząt Na wynajem atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie na strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy. Mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2 składa się z dwóch pokoi (sa...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

2 150 PLN (43 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15813714 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
o/SCC Dębowe Tarasy 2 pok strzeżone osiedle , garaż podziemny 26564678 15813714 Prestiżowe strzeżone osiedle oSCC, F2F. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny apartament położony na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy. Osiedle monitorowane, zamknięte położone jest obok GALERII SILESIA CITY CENTER w samym centrum Katowic. Dużym atutem ...

Katowice (Dąb), ul. Johna Baildona

2 450 PLN (49 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15881741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
o/SCC KTW Słoneczny apartament na strzezonym osiedlu niska nowa zabudowa Baildona Dębowe Tarasy balkon, garaż podziemny idealna lokalizacja 27646813 15881741 oSCC F2F idealna lokalizacja ! Niska zabudowa, osiedle zamknięte , strzeżone. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny apartament położony na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy. Osiedle monitorowane, zamknięte położone jest obok GALERII SILESIA CITY CENTER w...

Katowice (Dąb), ul. Johna Baildona

2 450 PLN (49 zł/m2)

2
1
50 m2
2020
15881737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczna kawalerka w niskiej cenie na strzeżonym nowym osiedlu ! o/SCC F2F KTW - idealna lokalizacja 27646760 15881737 oSCC, F2F, blisko centrum , idealna lokalizacja. Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament na prestiżowym i strzeżonym osiedlu Dębowe Tarasy, blisko Silesia City Center w Katowicach. Mieszkanie o powierzchni 27 m2 składa się z dużego salonu z aneks...

Katowice (Dąb), ul. Johna Baildona

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
1
27 m2
2020
15881736 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
o/SCC Dębowe Tarasy apartament z ogrodem lux słoneczny komórka lokatorska garaż podziemny os strzeżone zamknięte Baildona 27646758 15881736 Nowy przestronny apartament Dębowe Tarasy oSCC, F2F idealna lokalizacja . Osiedle strzeżone, zamknięte . To przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m² znajduje się na parterze budynku z 2017 roku. Oferuje wygodną zabudowaną kuchnię ( zmywarka, piekarni...

Katowice (Dąb), ul. Johna Baildona

1 850 PLN (45 zł/m2)

1
1
41 m2
2017
15849625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament z ogrodem Dębowe Tarasy o/SCC 41 m lux ogród garaż kom lokatorska 26976158 15849625 Nowy przestronny apartament Dębowe Tarasy oSCC, F2F idealna lokalizacja . Osiedle strzeżone, zamknięte . To przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m² znajduje się na parterze budynku z 2017 roku. Oferuje wygodną zabudowaną kuchnię ( zmywarka, piekarn...

Katowice (Dąb), ul. Johna Baildona

1 850 PLN (45 zł/m2)

1
1
41 m2
2017
14373002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2683217 14373002 Prezentowany lokal składa się z: - Salonu(bardzo dobrze doświetlony - narożne ułożenie w budynku) z Aneksem Kuchennym. - Sypialni + Garderoby. - Łazienki wyposażonej w prysznic. - Przedpokoju. + Opcjonalnie możliwość wynajęcia miejsca parkingowego ...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

2 350 PLN (59 zł/m2)

2
-
40 m2
2021
15881814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dębowe Tarasy 3 pokoje m. garażowe nowe 27649620 15881814 Oferujemy do wynajęcia nowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze w budynku z windą i składa się z salonu z dużym balkonem połączonego z aneksem kuchennym , osob...

Katowice (Dąb), ul. Johna Baildona

2 700 PLN (45 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15845389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26860536 15845389 ====== Katowice! Dębowe Tarasy!!1===== Do wynajęcia wykończone i zaprojektowane przez architekta mieszkanie na trzecim piętrze w 10-piętrowym apartamentowcu na Osiedlu Dębowe Tarasy! Na powierzchnie około 36m2 składa się: przedpokój: zabudowa me...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15802262 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26259979 15802262 LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w jednej z najatrakcyjniejszych części Katowic – na Dębie, tuż przy Silesia City Center. To doskonałe miejsce dla osób, które cenią miejski klimat, wygodę i świetny dostęp do infrastruktury.W pobliżu znajdują się:• ...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

1 900 PLN (61 zł/m2)

2
-
30.9 m2
1938