• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kielce

Znalezionych ofert: 73

15891279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27893726 15891279 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w centrum miasta w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Samaryjskiej. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki. Do mieszkania przynależy balkon. Mies...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 900 PLN (51 zł/m2)

2
-
37 m2
2019
15890129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27872055 15890129 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 30,4 m2, zlokalizowane n a czwartym piętrze , w czteropiętrowym bloku przy ul. Szkolnej. W skład mieszkania wchodzą: - salon o pow. ok. 12 m2; - sypialnia o pow. ok. 7 m2; - kuchnia o pow. ok. ...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 100 PLN (37 zł/m2)

2
-
30 m2
1960
15872748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27501805 15872748 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane na 4 piętrze w wieżowcu, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon typu loggia - sypialnia - widna kuch...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (38 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15887660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790118 15887660 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
2019
15889671 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27858462 15889671 Do wynajęcia 1 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m2 , zlokalizowane na 2 piętrze w 4-pietrowym bloku, przy ul. Słonecznej, na osiedlu Jagiellońskim. W skład pomieszczeń wchodzą: - pokój - widna kuchnia - łazienka - przedpokój ...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (48 zł/m2)

1
-
27 m2
1976
15888649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819548 15888649 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuchnia z częścią jadalną o pow. około 13 m2 -sypialni o pow. około 6,40 m2,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
1950
15887659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790119 15887659 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,1 m2 , zlokalizowane na parterze bloku na osiedlu Szydłówek przy ul. Warszawskiej. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Mieszkanie położone w spokojnej okolicy, niedaleko centrum miast...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 700 PLN (46 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15866108 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27312021 15866108 Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczówka. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z wyjściem na balkon typu loggia - widna kuchnia ...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 PLN (41 zł/m2)

1
-
29 m2
1989
15887690 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791214 15887690 Mieszkanie wolne od 01.06.2026. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40,83 m2, zlokalizowane na drugim piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2021 r., na osiedlu Psie Górki. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchen...

Kielce (Psie górki) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
-
40 m2
2021
15700921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24205105 15700921 Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57,75 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze, w 3 - piętrowej kamienicy, w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Śniadeckich. W kamienicy zamontowana jest winda. W skład pomieszczeń miesz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 250 PLN (39 zł/m2)

2
-
57 m2
1935
15867957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27359860 15867957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m² , położone na 4. piętrze 4-piętrowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta. Lok...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (51 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15872980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27509878 15872980 Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,25 m2 , zlokalizowane na 9 piętrze w wieżowcu, przy ul. Piłsudskiego, na osiedlu Na Stoku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój - widna kuchnia - łazienka wraz z WC - przedpokój Miesz...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 250 PLN (38 zł/m2)

1
-
33 m2
1983