• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kobylnica Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ogrodowa i Kobylnica

Znaleźliśmy 4,197 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15896511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
MIESZKANIE W CENTRUM WRZESZCZA NA WYNAJEM! 27981524 15896511 MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA W TOPOWEJ LOKALIZACJI! MIESZKANIE: Do wynajęcia przestronne, słoneczne mieszkanie w sercu Gdańska, w dzielnicy Wrzeszcz, o powierzchni użytkowej 56,18 m². Lokal znajduje się na 5. piętrze w siedmiopiętrowym budynku z windą. Mi...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (59 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15893296 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ekskluzywne 2 pokoje na Woli w 19. Dzielnicy 27906837 15893296 Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 55, 71 m2 w prestiżowym osiedlu 19 Dzielnica przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli i Śródmieścia. Idealna lokalizacja, w biznesowej dzielnicy Warszawy tuż ob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (99 zł/m2)

2
1
55.71 m2
2020
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kabaty 5 pokoi do wynajęcia 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998
15884237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach 27698368 15884237 Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat.Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki, przedpokoju oraz oddzielnej garderoby. Z salonu wyjście na duży ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
70 m2
1996
15859095 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje przy Metrze Stokłosy 27163959 15859095 WYJĄTKOWE, JASNE 3 POKOJE PRZY SAMYM METRZE STOKŁOSY – UL. DEMBOWSKIEGO 2Mościcki Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnego, trzystronnego mieszkania o powierzchni 70 m², zlokalizowanego na prestiżowym, zielon...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 PLN (60 zł/m2)

3
1
70 m2
1979
15858403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w centrum do wynajęcia – Plac Konstytucji 27149335 15858403 Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy ul. Marszałkowska Plac Konstytucji od zarazNa wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy – przy Placu Konstytucji (MDM), w samym ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (75 zł/m2)

2
1
60 m2
1953
15818402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637659 15818402 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15785286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872451 15785286 Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- dwa oddzielne pokoje,  - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokójOferta bardz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15763533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25429302 15763533 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15743871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25025037 15743871 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na podło...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15667659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23607738 15667659 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem i pralką.  Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15896127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27970786 15896127 [BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY]- Do wynajęcia jasne i ciche, dwustronne mieszkanie przy ul. Krępowieckiego 9 na Woli, tylko 5 minut piechotą od dwóch stacji metra (Księcia Janusza, Ulrychów). Podstawowe informacje:Powierzchnia 54,31 mkw3 niezależne poko...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (64 zł/m2)

3
1
54.31 m2
1974