• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 11

15893315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27907171 15893315 2-pok.mieszkanie z oddzielną kuchnią do wynajmu Os Albertyńskie, blisko tramwaje i autobusy Oferta tylko w naszym Biurze preferowany najem okazjonalny Do wynajęcia oferuję rozkładowe, 2-pok. mieszkanie o usytuowane na 3.piętrze w dz...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1970
15868658 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27388634 15868658 Mieszkanie na wynajem dla pracowników - Kraków, os. Kazimierzowskie. Do wynajęcia mieszkanie przeznaczone dla pracowników, położone w Krakowie na Osiedle Kazimierzowskie. Lokal o funkcjonalnym układzie, odpowied...

Kraków (Nowa Huta), os. Kazimierzowskie

4 500 PLN (118 zł/m2)

2
1
38 m2
1969
15889337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847332 15889337 Do wynajęcia kawalerka położona na parterze dwupiętrowego bloku - os. Willowe 3. Przedpokój: wieszaki na ubrania. Pokój: szafa, komoda, łóżko, ława, półki.Kuchnia: stół z krzesłami, szafki stojące i wiszące, lodówka, mikrofalówka, kuchenka, zlew, cza...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 PLN (56 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15886080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27747032 15886080 Do wynajęcia rozkładowe, mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu Teatralnym. Po remoncie 2 lata temu.Mieszkanie skłąda się z 2 niezależnych pokoi ( jeden z niewielkim balkonikiem) , oddzielnej widnej kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (55 zł/m2)

2
1
49 m2
2007
15852790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27040319 15852790 W ofercie do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie 51,49 m2 z oddzielną, jasną kuchnią w sercu starej Nowej Huty na osiedlu Górali. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie położone jest na 2 piętrze 2 pięt...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (45 zł/m2)

2
-
51 m2
1952
15819010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26599817 15819010 Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe z jasną kuchnią, łazienką i dwoma balkonami. Jeden to klasyczny balkon, drugi francuski. Znajduje się na drugim piętrze na os. Centrum A10 przy Placu Centralnym w Krakowie. Mieszkanie jest jasne, umeblowane z wyp...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
-
46 m2
1956
15756545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25256087 15756545 Nowa Huta - os. Urocze 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie do wynajęcia Do wynajęcia świeżo odświeżone, niezwykle jasne i wyposażone mieszkanie zlokalizowane na zielonym i spokojnym osiedlu Uroczym - jednej z najbardziej klimatycznych, his...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (66 zł/m2)

2
-
35 m2
1960
15774743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25657653 15774743 Posiadamy klucze do nieruchomości! Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej, to mieszkanie oferuje najlepszą cenę do jakości!3 pokoje Balkon Po remoncie ParkingOs. Na Stoku to spokojna, zielona część Nowej Huty z pełną, codzienną infrastrukturą. W najb...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 PLN (49 zł/m2)

3
-
40.59 m2
-
15497528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19881055 15497528 Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,62m2, zlokalizowane przy ulicy Sołtysowskiej 12 w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest na monitorowanym, strzeżonym całodobowo osiedlu w inwestycji Fajny Dom ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (65 zł/m2)

2
1
35.62 m2
-
15818425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26601502 15818425 Homfi ma przyjemność zaprezentować klimatyczne, 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie z oddzielną kuchnią na wynajem w zielonej okolicy - Os. Młodości.LOKALIZACJA:Nową Hutę zaprojektowaną w 1948r przez m.in. Tadeusza Ptaszyckiego charakteryzują jednorodn...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (39 zł/m2)

2
-
58.37 m2
-
15792672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26024451 15792672 LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się przy ul. Ciesielskiego w Krakowie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę, a jednocześnie chcących mieć szybki dostęp do centrum miasta.W pobliżu znajdują się liczne sklepy spożywcze, pie...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 199 PLN (68 zł/m2)

3
2
62 m2
-