• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 29

15889327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847091 15889327 Do wynajęcia mała kawalerka położona na I piętrze dwupiętrowego budynku - ul. Proszowicka. Mieszkanie klimatyczne, kompletnie wyposażone w meble i sprzęty agd. Za domem ogródek dostępny dla mieszkańców. Bardzo dobry wyjazd z Krakowa w stronę autostra...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 600 PLN (80 zł/m2)

1
1
20 m2
-
15886561 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27761995 15886561 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (brak windy) czteropiętrowego bloku przy ul. Stachiewicza 31. Salon z aneksem kuchennym i oddzielna sypialnia. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska w piwnicy.Wyposażenie:Salon: stół z ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 520 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15864824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27275763 15864824 DO WYNAJĘCIA 2 POK MIESZKANIE- KRAKÓW, UL. WYBICKIEGO 44A Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe mieszkanie położone w Krakowie przy ul. Wybickiego 44A. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie o powierzchni ok ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 250 PLN (77 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15886373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27755989 15886373 3 pokoje, 68m², ogród, garaż, Bronowice, spokojna okolica Komfort, przestrzeń i prywatny ogród - idealne miejsce do życia Na wynajem wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m 2 , położone na parterze now...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 600 PLN (53 zł/m2)

3
-
68 m2
2015
15884326 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27699409 15884326 Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 38,5m2 , położone na 3 piętrze budynku przy Ul. Ks.Józefa Meiera. Mieszkanie jest odświeżone po remoncie i gotowe do zamieszkania. Układ mieszkania: - przestronny salon z aneksem kuchennym - łazi...

Kraków (Prądnik Biały), ks. Józefa Meiera

2 000 PLN (53 zł/m2)

1
1
38 m2
2006
15884846 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27713621 15884846 Zamieszkaj w otoczeniu zieleni 10 minut od Centrum. Mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Górka Narodowa przy ulicy Słomczyńskiego ma niezwykłe atuty: ciszę wokół, bliskość Centrum oraz doskonała komunikacja tramwajowa. Na metraż 33,11 ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 PLN (58 zł/m2)

1
-
33 m2
2003
15820167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26580680 15820167 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,5 m2, zlokalizowane przy ul. Felińskiego w Krakowie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze, 4-piętrowego budynku, wyposażonego w cicho bieżną windę. Mieszkanie składa się z dwóch poko...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2013
15849661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26977154 15849661 Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 1 Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis nieruc...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
-
25 m2
1986
15767575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 25531010 15767575 4-pokojowy apartament premium z tarasem Bronowice Małe Wykończony przez stolarza Na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy zlokalizowany w Krakowie w Bronowicach Małych To oferta dla osób, które cenią so...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (94 zł/m2)

4
-
80 m2
2012
15768200 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25536849 15768200 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, Kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia z ekspozycją na północny wschód, -3 sypialnie (z jednej ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (58 zł/m2)

3
-
45 m2
1978
15848710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26947098 15848710 DO WYNAJĘCIA DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. SŁOMCZYŃSKIEGO wymagana umowa najmu okazjonalnego! OPIS MIESZKANIA: Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 42 m2. W skład którego wchodzą pomieszczenia: - Dwi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 000 PLN (48 zł/m2)

2
-
42 m2
2008
15798402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26167269 15798402 Opis nieruchomości: Do wynajęcia na warunkach najmu okazjonalnego niespełna 97 m.kw., piękne, widokowe, mieszkanie 4- pokojowe w Dzielnicy Prądnik Biały, ul. Feliksa Konecznego 4. Mieszkanie w wysokim standardzie, położone jest na IV piętrze budynk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 800 PLN (40 zł/m2)

4
-
96 m2
1992