• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Lublin

Znalezionych ofert: 16

15885321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27723669 15885321 Oferta mieszkania na Kalinowszczyźnie o powierzchni 37 m znajduje się w wieżowcu przy ul. Okrzei, zapewniając doskonałą lokalizację i dostęp do wszystkich udogodnień. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, posiada przestronny balkon oraz przynależy do ...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 400 PLN (39 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15885322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27723670 15885322 Poszukujesz komfortowego, funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka o powierzchni 22 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położona tuż przy centrum, na terenie Miasteczka Akademickiego, zapewnia wygodę, bliskość atra...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
1945
15889759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokojowe mieszkanie. Zwierzęta akceptowane 27861242 15889759 Do wynajęcia komfortowe, zadbane i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwarcowej 36 w Lublinie, położone w nowoczesnej części miasta — w dzielnicy Węglinek. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia,...

Lublin (Węglinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15885172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27719464 15885172 1300zł za wszystko! Oferta skierowana dla 1 osoby. Oferujemy do wynajęcia dwa pokoje - jedno- lub dwuosobowe - z balkonem, znajdujące się w czteropokojowym domu. Każdy pokój jest, dobrze doświetlony i zapewnia komfortowe warunki do mieszkania. Ce...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 300 PLN (130 zł/m2)

4
2
10 m2
-
15885317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27723674 15885317 Mieszkanie o powierzchni około 45 m, które czeka właśnie na Ciebie. To świetna opcja dla studentów i młodych pracujących, którzy cenią sobie bliskość uczelni, dobrą komunikację i przystępne ceny. W mieszkaniu znajdziesz dwa pokoje, z czego jeden je...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1935
14857627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament typu Studio , Kminkowa, Ponikwoda 3480035 14857627 Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w  4 piętrowym, nowo wybudowanym  bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trześniowskiej, dzielnica Ponikwoda) Mieszkanie składa się z:przestronneg...

Lublin (Ponikwoda) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (86 zł/m2)

1
1
29 m2
2022
15876123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27531254 15876123 Nowoczesna kawalerka z balkonem i garażem ul. Operowa Lublin Na wynajem funkcjonalna i komfortowa kawalerka o powierzchni blisko 31 m², położona w nowoczesnym budynku z 2017 roku przy ul. Operowej w Lublinie. To idealna propozycja dla ...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
-
30 m2
2017
15864002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27260920 15864002 Nowoczesne 2 pokoje 52 m² blisko centrum garażNa wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m², zlokalizowane w nowoczesnym budownictwie w Lublinie. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji bardzo blisko centrum, co zapewn...

Lublin (Czechów południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 500 PLN (67 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15876468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27538914 15876468 Mieszkanie do wynajęcia w Lublinie w centrum przy ul. Orlej, 2-pokojowe (rozkładowe) o powierzchni 40 mkw., na I piętrze, w niskiej zabudowie. Mieszkanie zadbane, łazienka i kuchnia po remoncie, umeblowane i wyposażone. Łazienka i wc razem. Balkon....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 800 PLN (45 zł/m2)

2
1
40 m2
1974
15807004 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26358277 15807004 Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na Lubelskim Sławinie, na popularnym osiedlu Botanik przy ul. Zielone Wzgórze. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 2019 roku, co zapewnia wysoki standard wykończenia, estetyczne...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15789342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25936521 15789342 Do wynajęcia od zaraz, doskonale zlokalizowana kawalerka z oddzielną kuchniąLOKALIZACJA: • Kawalerka położona jest w spokojnej, zielonej okolicy na lubelskim Czechowie, przy ul. Organowej. • Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do najważniejszych punkt...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 700 PLN (74 zł/m2)

1
1
23 m2
1996
15821286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26588228 15821286 NOWOCZESNE MIESZKANIE NA WYNAJEM LUBLIN LSM Homfi przedstawia Państwu atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia w Lublinie, dostępne od 1 stycznia 2026 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz doskonałą lokalizację.LOKAL...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 900 PLN (56 zł/m2)

2
1
52 m2
2020