• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Olsztyn

Znalezionych ofert: 28

15873005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pok. Kanarkowa, Gutkowo, zwierzęta mile widziane 27509894 15873005 Na wynajem 2‑pokojowe mieszkanie z ogrodem, usytuowane na 1. piętrze w kameralnym budynku przy ul. Kanarkowej w Olsztynie (dzielnica Gutkowo).LokalizacjaGutkowo to jedna z najbardziej zielonych części Olsztyna - pierwotnie wieś, dziś dzielnica charak...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 900 PLN (42 zł/m2)

2
1
45 m2
2000
15890114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27870140 15890114 WOLNE OD 1 LIPCA 2026 r.Nowoczesny styl, 2 pokoje z 2 balkonami w centrum miasta. Mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego - Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających szyk i elegancję oraz bliskość centrum. LOKALIZACJA:P...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 700 PLN (52 zł/m2)

2
1
52 m2
2021
15884246 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27698381 15884246 Dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Kościuszki 55 w Olsztynie. Mieszkanie przestronne, w pełni meblowane. Idealna opcja dla studentów, pary oraz osób pracujących. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinekoqwjb (jeśli nie widzisz lin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (51 zł/m2)

2
1
45 m2
1954
15890115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27870141 15890115 WOLNE OD 1 LIPCA 2026 r.Nowoczesny styl, kawalerka z loggią w centrum miasta, 32 m2, pierwsze piętro, teren monitorowany. Mieszkanie przy al. Wojska Polskiego -Apartamenty & Lofty Dragonów świetnie nada się dla osób kochających szyk i eleganc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (63 zł/m2)

1
1
32 m2
2021
15861249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27200703 15861249 REZERWACJATrzypokojowe, nowoczesne mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego 5 w Olsztynie, z trzema oddzielnymi pokojami wyposażonymi w klimatyzację. Mieszkanie jest nowe, przestronne i w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania. W budynku znajduje się winda,...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 800 PLN (75 zł/m2)

3
2
64.35 m2
2023
15889398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 27849853 15889398 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 500 PLN (35 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15859033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27160960 15859033 WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r.2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą w nowoczesnym kompleksie apartamentowców Kopernik Park. Mieszkanie dla pary, małżeństwa, singla.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinelicjpe (jeśli nie widzisz link...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 800 PLN (50 zł/m2)

2
1
56 m2
2014
15828098 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26601176 15828098 Przytulny, 2-pokojowy apartament o bardzo dobrym standardzie zlokalizowany nad rzeką Łyną, w malowniczym parku w bliskości zabytkowej starówki olsztyńskiej. Idealny dla singla, bądź pary, osób szukających komfortu oraz wygody użytkowania. Obejrzyj WI...

Olsztyn (Grunwaldzkie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2014
15821541 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26596962 15821541 Lokal mieszkalno-biurowy położony na parterze w odrestaurowanej secesyjnej kamienicy w Śródmieściu. Prezentowany lokal do doskonała propozycja wynajmu dla singla lub pary. Lokal do własnej aranżacji i umeblowania.LOKALIZACJA:Lokal mieszkalny położ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 PLN (52 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1906
15768318 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25540520 15768318 Propozycja zamieszkania na olsztyńskiej starówce przypadanie do gustu osobom ceniącym klimat i estetykę tego miejsca. Do wynajęcia pokój w 3 pokojowym mieszkaniu przy ul Stare Miasto 1116 z widokiem na rynek starówki. Oferta dla studentki lub pracują...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 300 PLN (57 zł/m2)

1
1
23 m2
1957
15888164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27805406 15888164 WYNAJEM OD ZARAZ! Oferuję do wynajmu mieszkanie znajdujące się przy ul. Pana Tadeusza 12 , które kilkanaście dni temu przeszło generalny remont i od tego czasu nikt jeszcze w nim nie mieszkał. Wyposażone jest w podstawowy sprzęt AGD (pr...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 350 PLN (73 zł/m2)

2
-
32 m2
1973
15849923 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26982702 15849923 Do wynajęcia, urządzone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie w Stawigudzie - dojazd do Olsztyna S51 ok. 15 minut.Położone jest na I piętrze, w bloku wybudowanym w 2018 roku.Jest to nowoczesny budynek położony w samym centrum miejscowości, w ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
55.2 m2
2018