• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Pawłówek Przy Karczmie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przy, Pawłówek i Karczmie

Znaleźliśmy 4,203 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15887493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27784499 15887493 Luksusowe mieszkanie z tarasem Miasteczko Wilanów ul. Sarmacka 4BDo wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczko Wilanów, ul. Sarmacka 4B.Szczegóły nieruchomościPowierzchnia:...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 160 PLN (95 zł/m2)

3
-
65 m2
2017
15886604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27762803 15886604 Do wynajęcia w pełni wyposażone, klimatyzowane mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. Świetna lokalizacja łącząca ciszę z bardzo dobrą komunikacją.Najważniejsze informacje:Lokalizacja: Olsztyn, ul. LazurowaPiętro: 1 (w budynku jest winda)Atuty: Klim...

Jaroty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

3 500 PLN (59 zł/m2)

3
1
59 m2
2022
15869681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27407156 15869681 Duże dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 w zrewitalizowanej 'Kamienicy przy Teatrze' 200m od ulicy Piotrkowskiej. Kamienica po pełniej rewitalizacji z windą i bardzo ładnym podwórzem. Wydzielone miejsce na rowery. Mieszka...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 600 PLN (30 zł/m2)

2
1
53 m2
1915
15889585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27854581 15889585 Do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Tczewskiej o powierzchni 33 m, dostępne od 10 czerwca . Lokal znajduje się na 4. piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się z: salonu,kuchni,sypialni,przedpokoju,łazienki z WC.Funkcjonalny układ pomieszczeń...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

1 000 PLN (30 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15877832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Tania kawalerka z msc. postojowym 27579186 15877832 Na wynajem przestronna kawalerka dla pracującej pary lub singla. Mieszkanie na Targówku Zacisze (ul. Wyspowa 14 ) na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z miejscem postojowym na terenie osiedla. Czynsz najmu 2 200 zł + czynsz administracyjny około 600 z...

Warszawa (Targówek), Wyspowa

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2004
15828448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616870 15828448 Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia w sercu Wrocławia? Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji. W Twoich rękach znajduje się klucz do komfortowego i prestiżowego apartamentu w tętniącym życiem mieście. 2 pokoje w pełni umeblowane i wyposażone z ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (73 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15883844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27680209 15883844 REZERWACJAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa wynajem komfortowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 37,82 m, położony w nowoczesnym budynku z 2023 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu.Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrym stanie i zostało funkcjonalnie zapr...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15580433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21770872 15580433 Nowe, luksusowo wykończone i wyposażone mieszkanie z garażem .Do wynajmu na sezon letni - Czerwiec, Lipiec, Sierpień.Podana cena jest za jeden miesiąc najmu.Po sezonie możliwy najem długoterminowy - cena najmu 3000,-zł miesiąc-Duża sypialnia -Salon ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 000 PLN (136 zł/m2)

2
1
44 m2
2023
15883783 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675728 15883783 Nowe, nigdy niezamieszkałe Loggia 1 piętro Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności i komforcie codziennego życia. Lokal znajduje się ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (109 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15671398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Spektrum Przymorze 3 pokoje blisko morza 23671358 15671398 Przestronny apartament w Spektrum - Przymorze, 2 sypialnie, balkon, gotowy do zamieszkaniaLOKALIZACJA:Przymorze to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - idealna dla osób ceniących wygodę życia w mieście, bliskość natury i świetną komunika...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 700 PLN (90 zł/m2)

3
1
52 m2
-
15854201 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27071856 15854201 Opiekun oferty: Dominika Nowak Nr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602 Mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 z balkonem, położone jest na 9 piętrze, w 11-piętrowym budynku na Popowicach! Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane w bliskim sąsiedztwi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (50 zł/m2)

3
1
54 m2
1980
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971