• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Poznań Grunwald

Znalezionych ofert: 20

15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (55 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15822540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26616102 15822540 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (57 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
13842742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 2147117 13842742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIA!!!Dzień dobryPrzedstawiam do wynajęcia Apartament który znajduje się w: PLEWISKACH PRZY ULICY FABIANOWSKIEJ 76 Oferta ekskluzywnego i bardzo komfortowego apartamentu wykonanego z wysoki...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 500 PLN (32 zł/m2)

5
-
140 m2
2013
15888121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803169 15888121 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 4 pi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (44 zł/m2)

1
-
45 m2
1900
15888119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803166 15888119 Polecam do najmu 3 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w kafelkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 3 p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
50 m2
1900
15692019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24033124 15692019 NA WYNAJEM URZĄDZONE MIESZKANIE NA PARTERZE W PRESTIŻOWYM OBIEKCIE CITY PARK NA GRUNWALDZIE W POZNANIUFunkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na parterze w budynku w City Parku tuż przy Arenie.Mieszkańcy City Park mają ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
59.44 m2
2009
15885345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27725227 15885345 Apartament 3 pokoje, idealnie przemyślane mieszkanie z dwoma tarasami do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku (nowa inwestycja ECHO Investment) na ul. Sowińskiego na Grunwaldzie.ATUTY:• przestronne;• wyposażona kuchni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15844186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26823457 15844186 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia nieumeblowana. Mieszkanie mieści się n...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
1900
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
15860317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182443 15860317 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, jednej z najlepiej skomunikowanych i atrakcyjnych dzielnic Poznania. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura - sklepy, restauracje, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (52 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15331772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16025780 15331772 Polecam do wynajęcia mieszkanie (53m2) znajdujące się przy ulicy Ułańskiej na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie w budynku z 2007 roku.W najbliższym sąsiedztwie znajduje się kompleks City Park oraz Aleja Kasztanowa, Park Wilsona i Arena P...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53.3 m2
2007