• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Pruszcz Gdański Azaliowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Azaliowa

Znaleźliśmy 10 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Gdański Pruszcz

15866149 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie z hala – Pruszcz Gdański 27313481 15866149 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Pruszcz Gdański, ul. FieldorfaKomfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m², położone na I piętrze budynku przy ul. Fieldorfa,  w spokojnej, wschodniej części Pruszcza Gdańskiego.ATUTY:- najem...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15665267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23576217 15665267 Opis:MIESZKANIE DO WYNAJĘCIAMieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,00 mkw na 3-cim piętrze nowego bloku z windą, wybudowanego w 2024 roku w Rotmance koło Pruszcza Gdańskiego przy ul. Zaczarowanej 2.Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchni...

Rotmanka (Atut) (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15801387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26240610 15801387 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować słoneczne, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Dworcowej w Straszynie. Mieszkanie o pow. 43 m2 położone na 2 piętrze bloku w świetnej lokalizacji.Mieszkanie::Nieruchomość składa się ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15638922 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jasne 2 pokojowe mieszkanie z ogrodem 23028796 15638922 Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przytulnego, świeżo odmalowanego mieszkania o powierzchni 37 m², zlokalizowanego w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Romanka.Układ pomieszczeń:salon z wyjściem na piękny, 50-metrowy ogródsypialni...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 300 PLN (62 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15471534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Atrakcyjne mieszkanie na wynajem 19311022 15471534 Oferta wynajmu nowego mieszkania w inwestycji Debiut III w Pruszczu Gdańskim.ATUTY:Nowoczesne i kameralne osiedleMieszkanie w wysokim standardzieDuży słoneczny balkonCichobieżne windy do poziomu hali garażowejJedno miejsce parkingowe naziemneKom. lok...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 400 PLN (60 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15801976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26253550 15801976 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane na ulicy Powstańców Warszawy w Pruszczu gdańskim.Funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz stylowe wykończenie to tylko niektóre z zalet tej nie...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 700 PLN (53 zł/m2)

3
1
50.5 m2
-
15830584 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 40 m² – Pruszcz 26674975 15830584 MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT ZA WYNAJEM MIESZKANIA !Oferujemy do wynajęcia komfortowe, przytulne i  urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m², położone w cichej i spokojnej części Pruszcza Gdańskiego, z jednocześnie bardzo szybkim i wygodnym doja...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
40 m2
2011
15168951 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
mieszkanie na wynajem Borkowo 2 pokoje 49,50 m2 11519186 15168951 Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,50m2 w Borkowie.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku cztero-piętrowym, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz łazienki o łącznej powierzchni 49,50m2. Z s...

Borkowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15853369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne 2 Pokoje z Dużym Balkonem 27049648 15853369 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.AtutyMieszkanie umeblowane i wyposażone - gotowe do wprowadzenia od zaraz.Osiedle zamknięte - gwarancja bezpieczeństwa i spokoju.D...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 150 PLN (67 zł/m2)

2
1
32 m2
2001
15888310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
47,5 m I Wysoki standard I 2 miejsca I Piwnica 27809826 15888310 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, 2 miejscami parkingowymi i piwnicą - Rotmanka- Cena najmu: 3 000 zł- Powierzchnia: 47,5 m²- Liczba pokoi: 2- Piętro: 1- Rok budowy: 2025- Typ zabudowy: nowoczesny blok z windąNa wynajem wyjątkowe, świeżo w...

Rotmanka (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

3 000 PLN (64 zł/m2)

2
1
47 m2
2025