• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Rokitki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rokitki

Znaleźliśmy 4,235 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15881127 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27624586 15881127 Szukasz mieszkania w jednym z najbardziej klimatycznych miejsc w Warszawie? Mam coś dla Ciebie!Zamieszkaj na Saskiej Kępie – 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55 mkw. z widokiem na zieleń!Idealne dla rodziny, pary lub osób szukających komfortu i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (65 zł/m2)

3
1
55 m2
1971
15890014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27867284 15890014 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w samym sercu Gdańska. Idealne dla singla lub pary szukających klimatycznego mieszkania w doskonałej lokalizacji, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz uroków gdańskiej Starówki. LOKALIZACJA:Nieruchomoś...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
1
34 m2
1959
15889999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27866778 15889999 Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( jeden jest połączony częściowo przesuwnymi drzwiami z salonem) , salonu połączonego z kuchnią,łazienki oraz WC.Na życzenie klienta może być wynajęte miejsce parkingowe w garażu podziemnym opłata 200zł .Czynsz do adm...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (47 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15888616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27818452 15888616 Do wynajęcia atrakcyjnie zlokalizowany w ścisłym centrum Bydgoszczy przytulny apartament zlokalizowany na 1 pietrze w odrestaurowanej pięknej kamienicy z windą.W skład lokalu o powierzchni 45 m2 wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (38 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15818402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26637659 15818402 Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta, zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie umeblowane z wyposażonym aneksem kuchennym oraz z łazienką z prysznice...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15785286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25872451 15785286 Umeblowane dwupokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum.Do wynajęcia bardzo atrakcyjnie zlokalizowane 40 metrowe M-3. W skład mieszkania, które znajduje się na parterze wchodzą:- dwa oddzielne pokoje,  - kuchnia, - łazienka z WC, - przedpokójOferta bardz...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 700 PLN (43 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15763533 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25429302 15763533 Do wynajęcia eleganckie dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 38m2 znajduje się na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny salonik, aneks kuchenny, sypialnię z m...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15743871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25025037 15743871 Do wynajęcia M3 zlokalizowane w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 36 m2 znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie posiada pokój z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Na podło...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15667659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 23607738 15667659 Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 30 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy.Mieszkanie posiada ustawny pokój z kuchnią oraz łazienkę z prysznicem i pralką.  Oferta bardzo atrakcyjna ze wzgl...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 300 PLN (43 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15889928 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pok.mieszkanie w Gdy na Leszczynkach 27864562 15889928 2-pok.mieszkanie o pow. 44m2  w Gdyni na Leszczynkach.Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym.W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z wanną i WC, przedpokój z szafą w zabudowie.Z...

Gdynia (Leszczynki) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 000 PLN (45 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15660418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23463619 15660418 Ścisłe Centrum Bydgoszczy. 1800 zł plus media.Do wynajęcia przestronne M3 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku, w ścisłym centrum Bydgoszczy.Lokal o powierzchni 55m2, składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z WC.Atutem nieruchomości ...

Bydgoszcz (Centrum) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 800 PLN (33 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15869946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27412073 15869946 Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone na Bliskiej Woli, w cichej i spokojnej okolicy, na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o pow.42 mkw, składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon, oddzielnej sypialni, łazi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (81 zł/m2)

2
1
42 m2
2020