• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Słupsk

Znalezionych ofert: 26

15574192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21624119 15574192 WYJĄTKOWE, NOWOCZESNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA PRZY ULICY HUBALCZYKÓW W SŁUPSKU! Szukasz komfortowego miejsca do życia w mieście, które łączy funkcjonalne wnętrze z nowoczesną arc...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 950 PLN (59 zł/m2)

2
-
33 m2
2023
15672177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 23688022 15672177 Prezentujemy na wynajem mieszkanie na drugim piętrze w nowoczesnym budownictwie w Słupsku przy ul. Dąbrówki o powierzchni 44,45 m2 z prywatnym miejscem parkingowym i komórką lokatorską. ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 000 PLN (68 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15844767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26845194 15844767 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM I MIEJSCEM POSTOJOWYM O POWIERZCHNI 59 m² W SŁUPSKU! Oferujemy do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z windą z 2021 rok...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 600 PLN (44 zł/m2)

3
-
59 m2
2021
15303979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15260714 15303979 PREZENTUJEMY NA WYNAJEM ATRAKCYJNY LOKAL DWUPOKOJOWY, MIESZKALNO - USŁUGOWY LUB BIUROWY O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ 54,46 m2 W CENTRUM MIASTA - PRZY UL. SOLSKIEGO W SŁUPSKU! IDEALNY POD DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄ! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 000 PLN (37 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15315986 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 15595462 15315986 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE NA III PIĘTRZE, W NOWOCZESNYM BUDYNKU SOHO, O POWIERZCHNI 62 m2, POŁOŻONE W SŁUPSKU PRZY UL. KNIAZIEWICZA (OSIEDLE WESTERPLATTE). 2 ŁAZIENKI, 2 KUCHNIE ! SIŁOWNIA W BUDYNKU! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
62 m2
2022
15831051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26685760 15831051 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE MIESZKANIE DWUPOKOJOWE O POWIERZCHNI 41,19M2 Z BALKONEM POŁOŻONE W SŁUPSKU PRZY UL. KNIAZIEWICZA, W NOWOCZESNYM BUDYNKU SOHO! DOSTĘPNE OD ZARAZ! MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1 KWIETNIA! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
-
41 m2
2023
15605914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 22316204 15605914 Proponujemy do wynajęcia atrakcyjne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na II piętrze, przy ul. Bogdanowicza o powierzchni 75m2. Mieszkanie dostępne od 1 maja! Zapraszamy do zapoznania się z ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 700 PLN (36 zł/m2)

3
-
75 m2
-
14265011 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2576220 14265011 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE W SAMYM CENTRUM MIASTA o powierzchni 80 m 2 usytuowane na III piętrze w kamienicy przy ul. Tuwima w SŁUPSKU !!! Lokal mieszkalny dwupoziomowy usytu...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 500 PLN (42 zł/m2)

3
-
59 m2
-
14729241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 172454 14729241 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE DWUPOKOJOWE Z GARAŻEM, położone w SŁUPSKU przy ul. OGRODOWEJ (OSIEDLE ZAMKNIĘTE) na CZWARTYM piętrze w budynku czteropiętrowym o powierzchni 50 m kw. Oferujemy do wynajęcia dwustronne mieszkani...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 300 PLN (46 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15265457 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14208139 15265457 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM ORAZ Z MIEJSCEM PARKINGOWYM W HALI HARAŻOWEJ, POŁOŻONE W SŁUPSKU PRZY ULICY LESZCZYNOWEJ NA PIERWSZYM PIĘTRZE O POWIERZCHNI 66 m2! ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 000 PLN (31 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15057818 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem