• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Siedlce Wyszyńskiego Prymasa Stefana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wyszyńskiego, Stefana i Prymasa

Znaleźliśmy 12 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Siedlce

15718522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24552655 15718522 Mam do zaoferowania na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 36 m2, zlokalizowane jest w bloku przy ulicy Wyszyńskiego w Siedlcach.Mieszkanie jest usytuowane na III piętrze w bloku po termomodernizacji i składa się z następujących pomieszczeń: pok...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 400 PLN (39 zł/m2)

2
1
36 m2
1980
15613486 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22476848 15613486 Przedstawiam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30 m.kw. zlokalizowane w ścisłym centrum Siedlec przy ul. Asłanowicza w bloku z 2024 r.Lokal mieszkalny wykończony w 2025 roku - nigdy nie zamieszkały. Nowe umeblowanie oraz całe ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 900 PLN (63 zł/m2)

1
1
30 m2
2024
15750071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25116700 15750071 Przedstawiam do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m², położone na 1. piętrze przy ul. Sienkiewicza w Siedlcach. Lokal został odświeżony i jest w pełni gotowy do zamieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 400 PLN (31 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15860750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27183928 15860750 Nowoczesne mieszkanie na wynajem Siedlce, ul. Piotrowskiego Szukasz komfortowego miejsca do życia w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:Idealne położenie w pobliżu przystanki autobusowe , liczne sklepy i punkty handlowe. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 500 PLN (46 zł/m2)

3
1
54 m2
2016
15888040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27800765 15888040 Mieszkanie na wynajem komfort w centrum miasta! Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: ul. Kilińskiego ścisłe centrum, wszystko w zasięgu ręki! Cena: 2500 zł miesiąc To koszt całkowity...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
45 m2
1965
15781472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka na wynajem! 2 800 zł z opłatami! 25829394 15781472 LOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest przy ul. Na zboczu w spokojnej i zielonej części Gdańska, z dala od zgiełku centrum, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedsz...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (67 zł/m2)

1
1
33 m2
-
15880972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27618815 15880972 Na wynajem, nowocześnie wykończone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Przestrzeń obecnie jest nieumeblowane, jednak w najbliższym czasie zostanie wyposażone w podstawowe meble. Mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Kartuskiej w Gdańsku. To doskonała ...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15813972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka z balkonem i miejscem garażowym 26636775 15813972 Do not hesitate to write or call us. We speak English.Kawalerka o pow. 27,5 m2 z balkonem położona na I piętrze nowego budynku, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, w sąsiedztwie Galerii Morena.Zalety mieszkania:- będziesz pierwszym użytkownik...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 090 PLN (77 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15637933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje z balkonem, miejscem w hali i piwnicą! 22996709 15637933 MIESZKANIE: do wynajęcia jasne, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,11 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Siedlce). W jego skład wchodzą:- pokój dzienny z aneksem kuchennym (łącznie 33,42 m2) i wyjściem na balk...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 600 PLN (55 zł/m2)

3
1
65 m2
2009
15895711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962728 15895711 Mam przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na wynajem w Gdańsku przy ul. Powstańców Warszawskich. Mieszkanie jest nowe, w pełni umeblowane, wykończone w wysokim standardzie - czeka na pierwszych lokatorów. LOKALIZACJA: Mieszkanie...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 500 PLN (81 zł/m2)

4
1
93 m2
2024
15871420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27469138 15871420 HOT OFERTA tylko w Pepper House!Do wynajęcia zupełnie nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność i wygodę życia w centrum...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 600 PLN (77 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15826482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26614750 15826482 Przyjdź, zobacz, wynajmij!!LOKALIZACJAMieszkanie położone na cichym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym nieopodal ulicy Kartuskiej- przy ulicy Malczewskiego. Umożliwia to szybki dojazd zarówno do centrum miasta jak i do trójmiejskiej obwodnicy. W sąs...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 000 PLN (56 zł/m2)

3
1
71 m2
2012