• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Skórzewo

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skórzewo

Znaleźliśmy 4,168 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15889294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27846766 15889294 Dow wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda), sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, łazienka z wanną, oddzielna sypialnia oraz balkon. Na wyposażeniu znajdziemy:...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
2023
15889293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27846765 15889293 BEZ PROWIZJI. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze (kilka wind) sześciopiętrowego apartamentowca przy Al. 3 maja.W skład mieszkania wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową oraz balkon. Na wyposażeniu zna...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 180 PLN (87 zł/m2)

1
1
25 m2
2023
15886704 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27765368 15886704 Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielona częścią sypialnianą, położone na IV piętrze budynku przy ul .Banacha.Wysoki standard wykończenia.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz wydzieloną wnęką sypialnianą, łazienki...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (93 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15886677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763836 15886677 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego bloku przy ul. Władysława Jagiełły w Wieliczce. Przestronny salon z wyjściem na balkon. Oddzielna sypialnia z balkonem oraz druga mniejsza sypialnia. Aneks kuchenny w...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 600 PLN (55 zł/m2)

3
1
47 m2
2019
15883788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675720 15883788 Do wynajęcia apartament połozony na II piętrze odremontowanej 150-letniej kamienicy, blisko Rynku. Powierzchnia apartamentu wynosi 32 m. kw. plus 15 m. kw. antresoli wys.1,60 -175 m. Mieszkanie składa się z pokoju otwartego na antresolę sypialnianą, ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
1
32 m2
-
15834697 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26814582 15834697 Do wynajęcia rewelacyjnie położony na Łobzowie duży pokój o powierzchni 25 m2 z własną łazienką oraz dostępem do wspólnej kuchni . Kuchnia w pełni umeblowana i wyposazona - posiada równiez pralkę. Pokoje wyposazone w podstawowym zakresie ( łóżko, sza...

Kraków (Łobzów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15839788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26760971 15839788 Do wynajęcia NOWE (bądź pierwszym najemcą) komfortowo urządzone mieszkanie położone na III piętrze (winda) czteropiętrowego, kameralnego (tylko 20 mieszkań) apartamentowca - ul. Śliczna 26.Mieszkanie zostało wyposażone i umeblowane w najwyższej jakoś...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 PLN (74 zł/m2)

2
1
53 m2
2023
15873103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE 27512009 15873103 GROCHOWSKA OKOLICE RONDA WIATRACZNA 2 POKOJE MEBLE Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Grochowskiej bardzo blisko Ronda Wiatraczna. Mieszkanie po remoncie. Czwarte piętro w budynku sześciopiętrowym z windą Powierzchnia 42 m. Kuchnia umeblowana i wyp...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Grochowska

3 100 PLN (74 zł/m2)

2
1
42 m2
1960
15852516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27035351 15852516 REZERWACJA! Wynajem M4 - Rydułtowy Osiedle Orłowiec - 45,57 m2 - Dostępne Od Zaraz Mieszkanie zlokalizowane jest w Rydułtowach na Osiedlu Orłowiec, w bloku na IV piętrze. Jest to dobrze skomunikowane i popularne osiedle mieszkaniowe, oferujące wygodn...

Rydułtowy (Orłowiec) (Śląskie, gm. Rydułtowy)

1 099 PLN (24 zł/m2)

3
-
45 m2
-
15895395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962973 15895395 Do wynajęcia eleganckie, bardzo jasne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 41 m², położone w prestiżowej części Warszawy – Miasteczku Wilanów.Lokal znajduje się na 3. piętrze kameralnego, 4-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, wyposażonego ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (85 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15894515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944490 15894515 Oferta ekskluzywnaWynagrodzenie biura REMAX pokrywa właściciel nieruchomościDo wynajęcia wyjątkowo bardzo zadbane mieszkanie z balkonem na ul. Puławską 255AW cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnymIdealne dla singla lub paryATUTY OFERTYBardzo st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 590 PLN (75 zł/m2)

2
1
48 m2
2010
15349131 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny apartament pod wynajem Gdańsk Aniołki 16494000 15349131 Piękny dwupoziomowy apartament pod wynajem w centrum Gdańska Aniołki o powierzchni 117,5 m2. Pomieszczenia- salon - kuchnia- jadalnia- trzy sypialnie- dwie łazienki- garderoba- duży balkonLokalizacja- centrum Gdańskiej dzielnicy Aniołki-. blisko cent...

Gdańsk (Aniołki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 300 PLN (54 zł/m2)

4
2
117 m2
1995