• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Skarbimierzyce Powiewna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skarbimierzyce i Powiewna

Znaleźliśmy 4,247 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15894158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932912 15894158 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! PIERWSZY NAJEM, MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE !!!! DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE O POWIERZCHNI 37,51M² - KRZYKI - PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIE ul. Świstackiego. rok budowy: 1890 Do wynajęcia 2-pokojowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
-
37 m2
1890
15872620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 3 pokoje, ogród zimowy, balkon 27499267 15872620 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 74 m2, piętro 58, 2006r., przy ulicy Alternatywy, Ursynów Imielin. Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4300 zł + 1100 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd wg zużycia. Kaucja 6000 zł.Wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (58 zł/m2)

3
-
74 m2
2006
15848129 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe trzy pokoje blisko metra, garaż 26933737 15848129 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2023 r. przy ul. Narwik, Bemowo, Górce.Idealne dla rodziny lub pary.Cena: 4500 zł + 1000 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + internettv + prąd wg zużycia. Kaucja 600...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (87 zł/m2)

3
-
52 m2
2023
15811100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Salon z aneksem i dwie sypialnie, metro 26427325 15811100 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62m2, piętro 26 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Wileńskej, Praga-Północ Nowa Praga.Idealne dla singlasingielki, pary lub niewielkiej rodziny.Cena: 5000 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (81 zł/m2)

3
-
62 m2
2018
15806828 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Okazja, 2 pokoje metro ONZ,klima, garaż. 26353007 15806828 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 38m2, piętro 59 z windą w budynku 1978r przy ul. Pańskiej, Wola Mirów.Mieszkanie po remoncie, dwa oddzielne pokoje. Idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, dwójki studentów. Tylko dla osób niepalący...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (79 zł/m2)

2
1
38 m2
1978
15793936 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Trzy pokoje w zielonej okolicy, garaż, komórka 26055045 15793936 Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 80 m2, piętro 67 z windą, w budynku z 2006 r, przy ul. Dolnej, Mokotów Sielce.Dostępne bez mebli ruchomych, idealne dla rodziny. Cena: 4400 zł + 1600 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + prąd. Wymagana ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (55 zł/m2)

3
-
80 m2
2006
15793909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Słoneczne 2 pokoje, klimatyzacja, garaż 26054224 15793909 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 51,52 m2, piętro 35 z windą, w budynku 2021r., przy ul. Pola Karolińskie, Nowe Włochy.Idealne dla singlasingielki lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez zwierząt. Jest możliwość wynajęcia z opcją wykupu.Cena: 3...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (65 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15830360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe! | 3 pokoje | Park Szczęśliwicki | Garaż 26670408 15830360 NOWE 3 POKOJE 66 m² UL. WŁODARZEWSKA PRZY PARKU SZCZĘŚLIWICKIM IDEALNE DLA RODZINY DUŻY GARAŻ (English description below)MIESZKANIEDo wynajęcia świeżo po generalnym remoncie mieszkanie, położone na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Włod...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (67 zł/m2)

3
1
66 m2
2001
15886356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kabaty 5 pokoi do wynajęcia 27754531 15886356 Mieszkanie na Kabatach, 5 pokoi, powierzchnia około 130m2, dwa poziomy.Na pierwszym poziomie Salon okol 28m2 z wyjściem na balkon ( 2m2 ), Sypialnia około 12m2,Łazienka z wc około 4m2, Kuchnia z jadalnią około 18m2,Hall z garderobą około 11m2,Pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (55 zł/m2)

5
2
130 m2
1998
15884237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Kabatach 27698368 15884237 Do wynajęcia dwupokojowe komfortowe mieszkanie o pow ok 70m2 w cichej i zielonej okolicy Kabat.Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, łazienki, przedpokoju oraz oddzielnej garderoby. Z salonu wyjście na duży ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (64 zł/m2)

2
1
70 m2
1996
15876753 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27552008 15876753 Do wynajęcia mieszkanie w budynku Aviator na Gdańskiej Zaspie.Mieszkanie o powierzchni 46,54m2 składa się z salonu z balkonem i z aneksem kuchennym, jednej sypialni, łazienki oraz hallu. Mieszkanie wyposażono w niezbędne sprzęty RTVAGD (lodówka, pral...

Gdańsk (Zaspa-rozstaje) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 PLN (65 zł/m2)

2
1
46 m2
2017