• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Sopot Wyścigi

Znalezionych ofert: 5

15861872 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Sopot pomieszczenia do wynajęcia 27215664 15861872 Na wynajem przestronny lokal zajmujący całe pierwsze piętro w czterokondygnacyjnym budynku, położony w doskonale skomunikowanej części Trójmiasta.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz klasycznym, neutralnym wykończeniem, dzięki czemu ś...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 850 PLN (54 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15870823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia dwa pokoje Sopot ul. Łokietka 27440779 15870823 Do wynajęcia stylowo urządzony, dwupokojowy apartament z ogródkiem o powierzchni ok. 60 m2 położony na parterze w kameralnym budynku wybudowanym w 2003 roku przy ul. Łokietka w Sopocie. Lokal w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia od zaraz. Prefe...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 000 PLN (67 zł/m2)

2
1
60 m2
2003
15866176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Urocze mieszkanie w ekskluzywnej części Sopotu 27315384 15866176 Wyjątkowo jasne i funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie położone na parterze w sercu dolnego Sopotu. Nieruchomość oferuje idealny układ dla rodziny lub osób pracujących zdalnie - dwie niezależne sypialnie, biuro oraz bezpośrednie wyjście z salonu n...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

5 990 PLN (81 zł/m2)

4
1
74 m2
-
15209191 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3-pok.mieszkanie na os.Parkur II 12682999 15209191 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.65m2 w kompleksie Sopocki Parkur II z 2007 roku.Mieszkanie znajduję się na terenie strzeżonym, monitorowanym, zamkniętym z ochroną.W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, ł...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 400 PLN (68 zł/m2)

3
1
65 m2
2007
15656512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Sopot, 2 pokoje, blisko skm, widok na zieleń 23413024 15656512 Do wynajmu długoterminowego oferujemy słoneczne w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe, z częściowym widokiem na morze i z widokiem na las i zieleń, idealne dla osób pracujących, pary czy studentów. Mieszkanie położone w centralnej części Sopotu, ł...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 700 PLN (75 zł/m2)

2
1
36 m2
1974