• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Sosnowiec

Znalezionych ofert: 17

15894245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27935483 15894245 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę Mieszkanie po generalnym remoncie – Sosnowiec, ul. Gwiezdna 4dMieszkanie po remoncie, jeszcze nie było wynajmowane - będziesz pierwszym Najemcą :-)Do wynajęcia komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 350 PLN (71 zł/m2)

2
-
33 m2
1978
15583148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21841237 15583148 --- S o s n o w i e c --- KLIMONTÓW --- 2 POKOJE --- WYPOSAŻONE --- GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- PO REMONCIE Oferujemy do wynajęcia M-3 o pow. 37,50m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Klimontów. ...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 490 PLN (67 zł/m2)

2
-
37 m2
-
14279187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 2590353 14279187 Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o pow. 33m2 usytuowaną na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Zagórze. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Czynsz w wysokości 1890 zł + media wg zużycia (...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 890 PLN (57 zł/m2)

1
-
33 m2
1999
15781453 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25829011 15781453 Oferujemy do wynajęcia pokój w domu jednorodzinnym o pow. 12m2 . dla studentów. Czynsz w wysokości 600zł + media wg. zużycia (energia elektryczna, woda, gaz, wywóz nieczystości) . Kaucja zwrotna w wysokości 60...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

600 PLN (50 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15873118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27512451 15873118 --MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE- -W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE--Sosnowiec Centrum-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 35,70 m2 usytuowane na VIII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Centrum. Mieszkanie sk...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 600 PLN (46 zł/m2)

2
-
35 m2
1980
15889535 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27852072 15889535 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie – Sosnowiec, ul. Dietla 7ADo wynajęcia ładne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 37 m² z przynależną piwnicą o powierzchni 5,98 m², położone w spokojnej i zielonej części Sosnowiec przy ul. Dietla 7A. Mies...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 300 PLN (35 zł/m2)

1
1
37 m2
1977
15845624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26864522 15845624 -- 2 POKOJE — ODDZIELNA KUCHNIA — WYPOSAŻONE — PO REMONCIE — GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m² , położone na VII I ...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 690 PLN (54 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15505256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20046132 15505256 --MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE- -W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE--OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 22,25m2 usytuowane na II piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Kazimierz. Mi...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 100 PLN (95 zł/m2)

2
-
22 m2
1980
15885068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27716658 15885068 Do wynajęcia klimatyczna kawalerka po remoncie balkon Sosnowiec - Pogoń, ul. Mariacka 12. Funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 26 m² położone na 1 piętrze w zadbanej, wyremontowanej kamienicy w Sosnowcu, dzielnica Pogo...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 500 PLN (58 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15882403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ładne, 2 pokoje do wynajęcia w niskim bloku blisko centrum miasta! 27661817 15882403 OPIS MIESZKANIAOferujemy do wynajęcia ładne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane  w spokojnej dzielnicy Sosnowca ( Sielec) przy ul. Anieli Urbanowicz. Lokal położony jest na 2 piętrze i składa się z: widnej, osobnej kuchni ( zabud...

Sosnowiec (Sielec), Anieli Urbanowicz

1 700 PLN (35 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15844080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26821246 15844080 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie – Sosnowiec, ul. Dietla 7ADo wynajęcia ładne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 37 m² z przynależną piwnicą o powierzchni 5,98 m², położone w spokojnej i zielonej części Sosnowiec przy ul. Dietla 7A. Mies...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 300 PLN (35 zł/m2)

1
1
37 m2
1977
15787472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25928961 15787472 --- 2 POKOJE — ODDZIELNA KUCHNIA — WYPOSAŻONE — PO REMONCIE — GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m² , położone na I piętrze...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 490 PLN (62 zł/m2)

2
-
40 m2
-