• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 242

15887781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27793370 15887781 Na wynajem apartament w nowym budynku, z windą, przy ul. Janickiego, w dzielnicy Pogodno. Mieszkanie świetnie zlokalizowane (idealnie nadające się np. dla osoby pracującej w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej), bardzo dobrze skomunikowane (autobus), ...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (47 zł/m2)

3
1
53.46 m2
2018
15893627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27915143 15893627 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe dla firm i pracowników, przygotowane dla 8 osób. Zlokalizowane na ul Pomarańczowej, mieszkanie 65 m2 trzy pokoje usytuowane na parterze z małym ogródkiem. Blisko szkoły apteki sklepy,, przystanek autobusowy. Cena naj...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
65 m2
1980
15893626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27915132 15893626 Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe dla firm i pracowników, przygotowane dla 8 osób. Zlokalizowane na ul Pomarańczowej, mieszkanie 65 m2 trzy pokoje usytuowane na parterze z małym ogródkiem. Blisko szkoły apteki sklepy,, przystanek autobusowy. Cena najm...

6 500 PLN (100 zł/m2)

3
-
65 m2
1980
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15839030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26737424 15839030 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15893461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27911406 15893461 Piękny nowoczesny apartament w świetnej lokalizacji - Aleja Fontann - w samym sercu miasta.Kameralne mieszkanie powstało w ramach adaptacji i rozbudowy poddasza. Mieszkanie II poziomowe . na I poziomie piękny salon z kuchnią oraz łazienka z kabiną p...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (47 zł/m2)

2
2
64 m2
2017
15890355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27875844 15890355 ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (77 zł/m2)

2
1
28.4 m2
1970
15893394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27910349 15893394 Dostępne od 1 lipca. W pełni umeblowana kawalerka na os. Pod Zegarem na Warszewie. Osiedle zamknięte z dużym terenem, placem zabaw. W budynku winda. Pokój umeblowany, z wyjściem na balkon, z pięknym widokiem na zieleń i panoramę miasta. Kuchnia w za...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (50 zł/m2)

1
1
42 m2
2009
15893369 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27909717 15893369 Przedmiotem oferty jest kawalerka z antresolą, położona na 3 piętrze niskiego bloku z cegły na ul. Sarniej. Mieszkanie całkowicie umeblowane, idealne dla 1 osoby. Koszty miesięczne to czynsz 370 zł plus gaz (ryczałt co 2 m-ce 250 zł) i prąd. Dla osób...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 630 PLN (47 zł/m2)

1
1
35 m2
2009
15893364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27909484 15893364 Przedmiotem oferty jest mieszkanie z zachowanymi oryginalnymi elementami z 1932 r. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Piłsudskiego. Klatka po generalnym remoncie, planowany jest remont elewacji wraz z balkonami. Mieszka...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 800 PLN (36 zł/m2)

4
1
106 m2
1932
15883121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27706114 15883121 Oferta na wyłączność. Na wynajem jasne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2, położone w spokojnej i zielonej części Pomorzan. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa si...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 100 PLN (63 zł/m2)

2
1
33.34 m2
1978
15500645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19940148 15500645 Kawalerka z widokiem na Odrę i Wały Chrobrego – dostępna od zaraz.Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Z mieszkania rozpościera się piękny widok na Odrę o...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (63 zł/m2)

1
-
35 m2
2000