• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Ustroń Lecznicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ustroń i Lecznicza

Znaleźliśmy 4,255 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne

15893340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27908344 15893340 DO WYNAJĘCIA 3 pokojowe mieszkanie ul. Powstańców Śląskich, przy RondzieDOSTĘPNE OD 1 SIERPNIAUKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 52,30 m2 składają się:- pokój dwuosobowy- dwa pokoje jednoosobowe- łazienka z natryskie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
1985
15889819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862177 15889819 Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, Stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na drugim piętrze o powierzchni 37 m2 składają się:- pokój z aneksem kuchennym- sypialni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (68 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15889178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845751 15889178 English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu na ul. Ludwika Pasteura.Mieszkanie dostępne od zaraz! DYSTANS PIESZY DO NAJWIĘKSZYCH WROCŁAWSKICH UC...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
70 m2
1910
15878702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27596165 15878702 Oferuję do wynajęcia KAWALERKĘ z BALKONEM ul. Braniborska - LEGNICKA Residence.SIŁOWNIA ORAZ TARAS NA DACHU!UKŁAD POMIESZCZEŃ Na mieszkanie usytuowane na 1 piętrze o powierzchni ok. 32 m2 składają się:- pokój dzienny z aneksem kuchennym- łazienka z k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (75 zł/m2)

1
-
32 m2
2024
15867982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27360148 15867982 Oferuję do wynajęcia od zaraz nowe mieszkanie, pięknie urządzone. Salon z aneksem kuchennym i osobna sypialnia, łazienka z prysznicem. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) oraz komórka lokatorska W CENIE. PIERWSZE UŻYTKO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 PLN (59 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15849555 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26973589 15849555 Mieszkanie na wynajem, mieszkanie w bloku, 2 pokoje, po remoncie, Ostrów Wielkopolski. Doskonała oferta, mieszkanie po remoncie, jeszcze nie zamieszkałe. Komfortowe mieszkanie usytuowane w spokojnej lokalizacji miasta Ostrowa Wielkopolskiego w r...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 500 PLN (41 zł/m2)

2
1
37 m2
-
15844275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828749 15844275 Do wynajęcia w świetnej lokalizacji, przytulne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5 mkw, położone na parterze w wielolokalowym budynku z lat 70. XX wieku. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Ochota, części Szczęśliwice &ndas...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 850 PLN (79 zł/m2)

2
1
36 m2
1972
15844015 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26819439 15844015 English version belowOferuję do wynajęcia od zaraz zadbane mieszkanie dwupoziomowe.Mieszkanie przyjazne zwierzętom! Wrocław Klecina, ul. WałbrzyskaNa wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,8 m (po podłodze 98 m). Lokal znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (48 zł/m2)

4
-
73 m2
2005
15824822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26620357 15824822 Mieszkanie, 2 pokojowe, Ostrów Wielkopolski, wynajem. Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone na I piętrze kamienicy mieszczącej się w ścisłym centrum Ostrowa Wlkp. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni i łazienki z WC, łączna powierzc...

Ostrów Wielkopolski (Ostrów wielkopolski) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 100 PLN (27 zł/m2)

1
1
41 m2
-
15893297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27906848 15893297 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń:- salon z aneksem kuchennym,- sypialnia,- łazienka z WC,- przedpokójCzynsz : 2450 zł + ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

2 450 PLN (47 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15893298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27906836 15893298 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem - Bartodzieje, Bydgoszcz . Biuro Nieruchomości prezentuje atrakcyjne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach - w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej części miasta. L...