• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 38

15895403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961994 15895403 Do wynajęcia funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Skarbka z Gór 23B na warszawskiej Białołęce.Lokal znajduje się w kameralnym, niskim budynku z 2008 roku i stanowi idealną propozycję dla singla lub pary poszukuj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
-
37 m2
2008
15887667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790026 15887667 Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe w stanie idealnym. Mieszkanie to przykład doskonale zaaranżowanej przestrzeni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (81 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15468715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Białołęka, ul. Światowida 16, 2-pokojowe 19244344 15468715 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Białołęka, ul. Światowida 16 45 m² parter z balkonem WiFi miejsce postojoweChętnie na kilka miesięcy. Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze n...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 790 PLN (62 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15882385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27661083 15882385 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA - BEZ PROWIZJIPrzestronne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 66 m². Nieruchomość znajduje się w zadbanym bloku z 2001 roku, na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu z całodobową ochr...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (68 zł/m2)

4
-
66 m2
2001
15888150 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27803554 15888150 Do wynajęcia nowoczesny apartament w budynku Comfort City przy ul. Dionizosa.Układ jest następujący; pokój z kuchnia w aneksie o powierzchni 17m2 z wyjściem na balkon 8m2 , oddzielna sypialnia- 11.4m2; łazienka- 3.2m2 hol-3.6m2. Lokal w pełni urząd...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 PLN (74 zł/m2)

2
1
35.2 m2
2025
15894471 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27942791 15894471 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie urządzone w stylu skandynawskim na Osiedlu Hemara. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, umeblowane i wykończone z dbałością o najwyższy standard.Opis:Przestronn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (89 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15710310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24373201 15710310 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Aluzyjnej.Po generalnym remoncie.Powierzchnia 44 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni, łazienki i balkonu.Salon wyposażony jest w kanapę z funkcją spania, stół z krzesłami, komoda RTV .W kuchn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
1
44 m2
2007
15888591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27817562 15888591 Komfortowe i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m², położone na 1. piętrze kameralnego osiedla. Wnętrze urządzone w nowoczesnym, stonowanym stylu z wykorzystaniem naturalnych materiałów i klimatycznego oświetlenia. Mieszkanie jest ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2010
15861288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27203663 15861288 Wyjątkowo przestronny Apartament z Ogrodem o powierzchni 100mkw. OKAZJA !! Posiada 70m2 powierzchni, 3 pokoje, garderobę , aneks kuchenny, dużą Łazienkę z prysznicem, 2 sypialnie oraz narożny Ogród o powierzchni (100mk). W całym mieszkaniu jest...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 999 PLN (71 zł/m2)

3
1
70 m2
2023
15718501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24553111 15718501 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,04 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w 3-piętrowym budynku z 2020 roku, usytuowanym przy ul. Hemara na Białołęce. Budynek zlokalizowany na kameralnym i strzeżonym osiedlu. W pobliżu przystanki ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (71 zł/m2)

2
-
41 m2
2020
15848030 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26927988 15848030 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym znajduje się na cichym i spokojnym osiedlu. Białołęka, ul. Ceramiczna to miejsce z:Doskonałą komunikacją: szybki dojazd Trasą Toruńską do centrum ( około 10 km). Liczne linie autobusowe ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (58 zł/m2)

3
1
59 m2
2003
14764894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3037922 14764894 Do wynajęcia przestronne dwupokojowe w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m2.Mieszkanie składa się z:- salonu połączonego z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią - ok. 25 m2,- sypialni z podwójnym łóżkiem i dużą ilością szaf ok. 11 m2,- łazi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 550 PLN (70 zł/m2)

2
1
51 m2
2008