• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 234

15582979 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mangalia | 3 pokoje | Garaż | wysoki standard 21837785 15582979 Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia.Budynek oddany do użytku w 2019 roku, dotychczas zamieszkiwany doraźnie przez dwóch kolejnych właścicieli, ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (66 zł/m2)

3
1
76 m2
2018
15889577 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Jurajska ładne 2 pokoje meb;e 27854100 15889577 Jurajska Mokotów Mordor dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Jurajskiej Momotów blisko Mordor, . Czwarte piętro w budynku siedmiopiętrowym. Cicha lokalizacja. Powierzchnia 32 m. Kuchnia umeblowana i wyposażona . Pokój dzienny umeblow...

Warszawa (Mokotów), ul. Jurajska

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2022
15897954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ogród zimowy i loggia | Widok na Wyścigi Konne 28015192 15897954 Szukają Państwo miejsca, które będzie nie tylko mieszkaniem, ale prawdziwą enklawą spokoju? Proponujemy dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją, zlokalizowane przy ul. Bokserskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Mieszkanie ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (74 zł/m2)

2
1
68 m2
2010
15897123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w kamienicy przy Parku Dreszera 27995230 15897123 MIESZKANIE DLA SINGLAZamieszkaj przy Parku Dreszera - Twój nowy, słoneczny azyl na Starym MokotowieSzukasz miejsca, w którym wielkomiejski styl życia łączy się z ciszą i zielenią? To świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Tynieckiej czeka na swojego p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (73 zł/m2)

2
1
41 m2
1936
15897702 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 28008120 15897702 Kluczowe cechy: mieszkanie jasne, ciche, wysokie, dwustronne, balkon WINDA, PARKINGTylko u nas. Oferta na wyłączność. Jasne, wysokie (2,8 m), ciche, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie z loggią, oddzielną kuchnią z jadalnią, Przestronny salon (ok....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (86 zł/m2)

4
2
116 m2
1998
15895670 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962211 15895670 Oferuję na wynajem wyjątkowy, przestronny apartament 4-pokojowy o powierzchni 92 m², położony przy ul. Biały Kamień – w prestiżowym kompleksie Eko-Park na Mokotowie, tuż przy Polu Mokotowskim. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (76 zł/m2)

4
1
92 m2
2015
15496999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mokotów - dwa pokoje w kamienicy blisko Parku 19866499 15496999 Mokotów — dwa pokoje z kuchnią w kamienicy.LOKALIZACJA i OPIS Lokal 49m2 położony na Dolnym Mokotowie w pobliżu Czerniakowskiej i Gagarina. W okolicy sklepy, apteka, restauracje, kawiarnie. Spacerem kilka minut do Łazienek. W najbliższej okolicy znaj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (51 zł/m2)

2
1
49 m2
1959
15894515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27944490 15894515 Oferta ekskluzywnaWynagrodzenie biura REMAX pokrywa właściciel nieruchomościDo wynajęcia wyjątkowo bardzo zadbane mieszkanie z balkonem na ul. Puławską 255AW cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnymIdealne dla singla lub paryATUTY OFERTYBardzo st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 590 PLN (75 zł/m2)

2
1
48 m2
2010
15895906 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27962862 15895906 Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie - Mokotów, ul. Korczyńska 10Oferuję do wynajęcia odświeżone, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone przy ul. Korczyńskiej 10, w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa. ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 PLN (72 zł/m2)

2
1
38 m2
1974
15897621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007535 15897621 Zapraszamy do wynajęcia mieszkania, idealnego dla singla lub pary, którzy cenią sobie miejski styl życia, wygodę i doskonałą lokalizację. Ta oferta to propozycja dla osób poszukujących gotowego do zamieszkania lokalu w jednej z najbardziej pożądanych...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
1
37 m2
1963
15895921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27962980 15895921 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 75 m2 przy ul. Łukowej 7 na warszawskim Mokotowie - Służew nad Dolinką. Zaledwie 2 przystanki autobusowe od Stacji Metra Służew! Na lokal skłądają się: - Salon 19,7...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (61 zł/m2)

4
1
75 m2
1978
15895474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27963006 15895474 Oferuję na wynajem wyremontowane mieszkanie o powierzchni 51 m2 usytuowane na czwartym piętrze w apartamentowcu Point House. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie przy Al. Wyścigowej. Dostęp do miejsca postojowego w garażu podziemnym! Na p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (69 zł/m2)

2
1
51 m2
2012