• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na wynajem Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 15

15619461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 22588353 15619461 Polecamy doskonale skomunikowane duże mieszkanie na bezpiecznym zacisznym osiedlu!!! Bardzo ładne, jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie, na kameralnym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu - furtkę otwiera portier, mo...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 600 PLN (48 zł/m2)

4
1
96 m2
1996
15412298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Eleganckie 5 pokoi bez mebli ruchomych 17954644 15412298 Do wynajęcia 5 pokojowe mieszkanie 150m2 z poddaszem, piętro 22 bez windy, w budynku z 2010 r., Wawer, Anin.Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Dostępne bez mebli ruchomych.Cena: 6500 zł + media według zużycia. Kaucja 13000 zł.Bardzo dobra loka...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (43 zł/m2)

5
-
150 m2
2010
15878351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27594397 15878351 To przytulne i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, na osiedlu Bursztynowym przy ul. Korkowej - w dobrej lokalizacji. UKŁAD MIESZKANIA: Na poziomie pierwszym: salon (38m2) z wydzielonymi przestrzeniami do biesiadowania i wypoczynku,widna ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 900 PLN (46 zł/m2)

4
1
84 m2
2008
15829544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26628947 15829544 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie typu studio , osobne wejście, osobne licznik elektryczny w domu dwulokalowym typu bliźniak do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie o powierzchni 70 m.kw jest położone na trzech poziomach i ma przestrz...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (43 zł/m2)

3
-
70 m2
1995
15868208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pierwszy najemca/3 sypialnie/Parking 27369239 15868208 Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym  osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Wawrze przy ulicy Zabielskiej. Do m...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (83 zł/m2)

4
1
66 m2
2025
15848389 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 26936218 15848389 Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego apartamentu, idealnego dla rodziny z dziećmi, poszukującej komfortu i spokoju w prestiżowej dzielnicy Anin. Ta oferta to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie wysoki standard życia, bliskość natury oraz ł...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (45 zł/m2)

5
2
150 m2
2014
15815889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26593290 15815889 APARTAMENT 135M2 Przedmiotem wynajmu jest Apartament o pow. 135m2 , położony na drugim poziomiedomu jednorodzinnego , wolnostojącego z niezależnym i oddzielnym wejściem, o ciekawej architekturze wnętrza .Mieszkanie składa się z ; - holu - małego sal...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (26 zł/m2)

3
-
135 m2
2000
15075022 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Apartament 5 pokojowy na wynajem 8958959 15075022 Prezentowany przez nas w tym ogłoszeniu apartament ma powierzchnię 200m2 z 5 pokojami. Apartament jest  elegancki i bardzo ekskluzywny, przy czym spójny z wyglądem całej rezydencji.* W pełni wyposażony, posiada designerskie meble.* Duży taras.* Za ok...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 PLN (60 zł/m2)

5
-
200 m2
-
15844999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26847998 15844999 Polecam szczególnie, starannie urządzone mieszkanie z ogródkiem w willowej dzielnicy Wawra. Mieszkanie w kameralnym budynku - porównywalne z małym domkiem lub segmentem. Powierzchnie odpowiednio:przestronny pokój dzienny z kominkiem i w pełni wyposaż...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 500 PLN (77 zł/m2)

4
2
98 m2
2002
15827583 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przytulne i Słoneczne 2 Pokoje - Wawer 26615252 15827583 Przytulne i Słoneczne 2 Pokoje z Ogrodem - Warszawa WawerZapraszam do wynajęcia wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Trakt Lubelski w zielonej i spokojnej części Wawra. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, nie r...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (43 zł/m2)

2
1
70 m2
2000
15152364 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 11071540 15152364 Mieszkanie w apartamentowcu w Aninie w odległości ok. 10 km od Centrum Warszawy. Dwa pokoje z kuchnią otwartą na jadalnię i salon z wyjściem na taras 16 m 2, sypialnia oddzielna. Łazienka w glazurze, na podłogach deska barlinecka. Ogrzewanie - piec d...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
56 m2
2010
15807539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne | świetna komunikacja 26368186 15807539 Oferuję do wynajęcia urządzone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, idealne dla pary lub singla. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, w nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu, usytuowanym w Warszawie przy ul. Bluszczowej 18 (Marysin ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (86 zł/m2)

2
1
42 m2
2020